Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kakaraper: ja mam 4, ale będę zmieniać zegarek, gdyż wróciłem do androida. Bateria faktycznie nie jest rewelacyjna, garmin tutaj deklasuje. Zastanów się też czy nie będzie Ci przeszkadzać brak always on display. Czasami tarcza zegarka mi się nie wyświetla po uniesieniu nadgarstka, jest to dość irytujące :(
@taki_tomek A jakas alternatywa do niego? Zależy mi jeszcze na płatnościach, zapomniałem dodać.
Mierzylem aw3 38 oraz 42 i ten mniejszy u mnie odpada bo jest za mały.
Nie mam jak sprawdzić tego vivoactive bo wszystko zamknięte
@Cinson właśnie ja też około pół roku temu postanowiłem zrobić sobie przerwę od ios i kupiłem telefon z androidem w ogóle nie myśląc o zegarku. Teraz jak mnie "naszło" na smartwatch to się zastanawiam nad powrotem.
Jeszcze fajnie wygląda venu od garmina, ale nie chce wydawać za dużo kasy na pierwszy taki zegarek bo nie wiem czy się u mnie sprawdzi.

Jak byś ocenił czwórkę bo jakimś tam czasie użytkowania?
@kakaraper: po jakimś czasie znudziła mi się zabawa z appkami, więc korzystam jedynie z podstawowych funkcji - apple pay, mierzenie tętna, krokomierz, budzik, pomiar snu, raz na jakiś czas odbiorę połączenie w aucie i wyślę sms-a, dyktowanie tutaj fajnie działa
na minus oczywiście bateria i brak always on display ( ͡° ͜ʖ ͡°)
spoko gadżet, ale jeżeli dużo ćwiczysz to moim zdaniem lepiej wziąć garmina
@zastanow_sie:
Kupiłem garmina va3 a potem oddałem. Zmieniłem telefon i mam aw3 42mm nike+.
Jak miałem garmina to dotarło do mnie ze to zegarek raczej dla lubiących sport a ja potrzebowałem smartwatcha bardziej niż sportwatcha. Zmieniłem na Apple watcha i widzę ze w zupełności wystarczyłaby mi zmiana na iPhona (bardzo nie lubię korzystać z googlepay, jest dla mnie niebezpieczna) i garmin. Jak zostanę w smart zegarkach to kolejny będzie garmin. Jednak