Wpis z mikrobloga

Te wydania wiadomości w TVP to takie trochę deja vu. Codziennie mam wrażenie że oglądam to samo i mniej więcej w tej samej kolejności xD Zaczyna się od koronawirusa, później coś o światowej gospodarce, tarczy antykryzysowej i następnie z grubej rury wjeżdża temat wyborów i opozycji na czele z Grodzkim którzy są winni całego zła w tym kraju xD Pod koniec jakiś ekspert "zSieci" czy coś w tym stylu no i oczywiście wspaniała ramóweczka TVP oraz wywiad z Andrew xD
#tvpis #polityka
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 204
@Kadet20: ja dzisiaj od teścia usłyszałem że oddał by życie za PIS.... stopień niepełnosprawności zabrali mu konowaly (nie cięcia w budzecie) , grodzki to kawał dziada i lapowkarza, jak zapytałem co Duda zrobił to 500+ 13+ I wiek emerytalny obniżył on sam Gołymin rękami A ja jestem za PO bo nie jestem za PIS.... to jest straszne jak ludziom mózgi piora...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@MoHardcore: niech będą i w 100% sterylne. Z9bacz na jakich zasadach jest prowadzona kampania teraz. W TVP codziennie agitacja na dudusia. Opozycja be, A o innych kandydatach nawet nie wspom8naja. Przypominam że jest zakaz zgromadzeń więc nikt inny nie może prowadzić kampanii na równych zasadach z dudusiem bo sam Internet nie wystarczy. Rozumiesz teraz o co chodzi? Czy dalej frazesy będziesz pisał?
@Kondzio_bondzio #!$%@? stary nawiazalem tylko do tvp... ja nie ogladam tvp, ale dzis popoludniu mowie zonie zeby puscila tvp info... moze bedzie smiesznie. Akurat byla koncowka i zapetlili zabojcze koperty. Potem wrocilem na polsat bo tylko to glownie ogladam... czasem dla rownowagi tvn.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MoHardcore: przepraszam. Mam już nadwrażliwość.... z drugiej strony moi rodzice A u nich tylko i wyłącznie tvn24.... szkoda już strzepic ryja. Nic dziwnego że wódka się dobrze sprzedaje bo w takim stanie lepiej wchodzi rzeczywistość.
ja dzisiaj od teścia usłyszałem że oddał by życie za PIS.... stopień niepełnosprawności zabrali mu konowaly (nie cięcia w budzecie) , grodzki to kawał dziada i lapowkarza, jak zapytałem co Duda zrobił to 500+ 13+ I wiek emerytalny obniżył on sam Gołymin rękami A ja jestem za PO bo nie jestem za PIS.... to jest straszne jak ludziom mózgi piora..


@Kondzio_bondzio: ale bym chciał takom wojne domową i strzelać do takich