Wpis z mikrobloga

@mirekzwirek8:

Zaphrys to taki kochany debilek. Ciężko idzie mu samodzielne myślenie, ale to nadal jedna z najlepszych kart jakie Blizzard stworzył.

Dziwna sprawa, że nie dał Ci Ooze'a jak miałeś 3 many. Czasami algorytm proponuje kartę na następną turę jeżeli wyliczy, że przyniesie to lepszy rezultat. Oczywiście zgadzam się, że miałeś prawo oczekiwać, że dostaniesz Gluta, ale najbezpieczniej jak mogłeś to zrobić to przez dogranie Sharpshootera.

Ogólna podstawa to, że Zephrys
Ja #!$%@? #!$%@? Zefrys jest #!$%@?


@mirekzwirek8: A może po prostu Ty nie umiesz nim grać?
Zephrysa trzeba nakierować na właściwą kartę i zagrać nim w odpowiednim momencie. Zephrys grany losowo nie będzie zawsze dawał najlepszych propozycji.
Kuźwa dożyłem czasu, gdy gracze winią Zephrysa za przegraną xD

To jest bardzo ważne:
Zephrys will always offer cards to grant the player lethal if possible in the current turn.

However, because Zephrys doesn't
  • 0
@Budo ale o co ci chodzi? Wiesz że to co wkleiłeś to nie ma nic wspólnego z tą sytuacją? Ja nie szukałem nim lethala tylko normalnego Szlamu żeby zniszczyć broń, nosz #!$%@? 3 many miałem a ten mi Harrisona oferuje... Przeciez to idiotyczne
Wiesz że to co wkleiłeś to nie ma nic wspólnego z tą sytuacją?


@mirekzwirek8: to był tylko przykład jak ludzie nie potrafią się posługiwać Zephrysem. Jego instrukcja obsługi jest dość długa. Nie wiem akurat czemu nie zaoferował Ci szlamu, nie widzę też całego pola bitwy. On bierze też pod uwagę ilość kart na ręce i w decku i stan stołu- możliwe, że zaoferował Harrisona, bo wytrzymałość broni wroga wyniosła 3 i
@mirekzwirek8: wydaje mi się, że algorytm mógł pomyśleć tak:
zaproponuje mu coś value na 3 turę, removal na broń i value drop na następną turę.
Jako, że algorytm Zephyra "nie czyta" opisów specjalnych to pomyślał - broń 3/4 (jeśli przeciwnik nie zużył jej częściowo) - to wolę wyciągnąć value za ture i dobrać karty bo i tak te 3 ataku, które zada w nastepnej turze dużo nie dadzą a dobierzemy karty