Wpis z mikrobloga

@grzechotnik666 : to tylko jedna pracownica. One obczaiły ten błąd z artykułami przemysłowymi, i w pięciu na kasie. O #!$%@? DRUGIEJ W NOCY, nabijały sobie przemysłówkę i najtańsze batony.
Nie wspomnę o syfie i towaru na przejściach czekający na poukładanie go.
  • Odpowiedz
@sally26: na pepper coś gadają, o jakiejś akcji z drukarkami kiedyś. Ci co płacili kartą to mieli biede.
Powiem, że z chęcią chciałbym żeby paniom lekko się oberwało. Są w pracy, ale w piątkę przy kasie wykorzystują ten błąd. Ja tam byłem niewidzialny dla nich.
  • Odpowiedz
@Buber89: mleko xD Świątecznych słodyczy już nie było, a jeszcze nie byłem doinformowany z tą przemysłówką ( miałem 3% baterii w telefonie więc miałem tylko otwarte zdjęcie słodyczy z promo xD
Ale mega mnie ciekawiło co laski #!$%@?ły na kasie z workiem batonów i kartonami produktów przemysłowych. Ale nie dopytywałem się.
  • Odpowiedz
@sally26: nie mam samochodu, a raczej bym nie miał się zabrać jak z 3 kartonami. Bym tylko wziął słodycze jakby nie zostały mi sprzątnięte. Do Biedronki mam 5 minut, więc gdy wróciłem, obczaiłem ten błąd to miałem jeszcze pół godziny dopóki nie zablokowali tego błędu.
  • Odpowiedz
@sally26: "Kasjerki dostaly zakaz sprzedazy przemyslowek i nakazano im cofnac bledy.
Beda sprawdzac kamery. Nie wiem co z osobami prywatnymi,
Przy mnie osobiscie kasjerki, to co mialy juz wykupione - zwracaly na kase.
Rozmawialem z 2 pracowniczkami o tej sprawie"
  • Odpowiedz