Wpis z mikrobloga

Czytanie na wykopie o p0lkach, spermiarzach i innych tych bzdurach incelskich zryło mi łeb. Żeby nie było, p0lki istnieją, spermiarze tym bardziej. Chodzi mi o to, że jak się naczytasz jakie to kobiety są złe i jak to nie szanują facetów, to odechciewa ci się jakiegokolwiek kontaktu z nimi. Mam taką fajną koleżankę, miła, inteligentna, ładna i w ogóle super dziewczyna. I boję się zrobić kolejny krok, żeby nie wyjść na jakiegoś desperata czy spermiarza. Laska jest sama, mamy dużo wspólnych tematów, wiele podobnych problemów, podobne poglądy. W ostatnim czasie zbliżyliśmy się do siebie, ale tylko na stopie przyjacielskiej. Na 99% się jej nie podobam i traktuje mnie jako kolegę, no ale zawsze zostaje ten 1% nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spróbuję w najbliższym czasie w jakiś sposób przekazać jej, że interesuje mnie trochę bardziej niż zwykła koleżanka. Trzymajcie kciuki, essa.
#zwiazki #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu
  • 4
  • Odpowiedz
@zaorany: ale co realnie sie wydarzy? jezeli op nie widzi bezposredniego zainteresowania potencjalnej rozowej w stosunku do niego, to raczej oprocz przyjemnosci cielesnej nie ma sense drazyc tematu.
i tak tak wiem, mozna sie staarac, sprzedawc sie itd. ale jezeli na tym poziomie op nie spelnia wymagan kobiecych wzgledem wygladu , to predzej czy pozniej i tak to si ewszystko rozje^ie

czy w zwiazku, czy w malzenstwie - predzej czy pozniej
  • Odpowiedz
@Patex: nic się realnie nie wydarzy jeśli OP będzie siedział na wykopku i wiecznie jęczał jak to p0lki to coorvy. A w realu, jak nie ta to inna, związki tworzą się i rozpadają, cały widz polega na tym aby za którymś razem znaleźć tą właściwą. Jak nie spróbujesz i się parę razy nie przejedziesz to nawet nie będziesz wiedział czego tak na prawdę chcesz i czego oczekujesz od drugiej osoby. Grunt
  • Odpowiedz