Wpis z mikrobloga

Smutno tak patrzec jak ten kraj sie sypie... Smutno mi jak popatrze na moja Mame i przypominam sobie jak mimo biedy, ktora pozostala po PRLu udalo jej sie zapewnic mi zycie i edykacje na poziomie, tylko i wylacznie dzieki jej ciezkiej pracy i poswieceniom. Pamietam jak bylem maly i jak zylismy kiedys. Pamietam tez jak poziom naszego zycia rosl. Pamietam wstapienie do Unii Europejskiej i do NATO. Pamietam problemy ze znalezieniem pierwszej pracy. Pamietam ochlapy ktore zarabialem i to ile zarabialem pozniej. Do tego czasu widzialem jak sytuacja w kraju sie poprawia. Myslalem, ze mimo wszystko ten kraj moze wyjdzie na prosta. W zasadzie nie mialem zadnych trosk. Moja mama rowniez. Dzis wiem juz, ze caly jej i moj trud zostal zmarnowany. Benefit socjalne i #!$%@? pieniedzy przez PIS stoczyly nasz kraj na dobre 50 lat. Z Unii Europejskiej tez nas pewnie niedlugo #!$%@?. Wolnosc slowa? Nie mamy jej. Podobnie jak uczciwych wyborow. Dzis juz nawet sady i prokuratorzy sa pod kontrola faszystow z PISu. Zadna legalna reforma nawet tego nie zmieni. Sa nieusuwalni... Smutno tak patrzec co Kaczynski zrobil z tym krajem...

Czym ty niby chcesz karakanie rzadzic. Polska, ktora #!$%@?? Niedlugo nie bedziesz mial juz czym rzadzic...

Koronawirus w tym momencie, paradoksalnie, jest chyba moim najmniejszym zmartwieniem.

Smutno patrzec na ten kraj. Kraj z dykty i kartonu.

#4konserwy #neuropa #tvpis #wybory #polityka #koronawirus
  • Odpowiedz