Wpis z mikrobloga

O lol.

Jest teraz ten event z expem, c'nie? Seria misji na różnych tierach, wygraj bitwę, znajdź się w top 10, dostaniesz X bonusowego expa. Brzmi prosto. Zbyt prosto żeby to #!$%@?ć, prawda?

Sprawdźcie teraz jakimi czołgami możecie wykonać misję dla tierów VIII-IX - klik na misję, guzik "wybierz pojazd".

Uwaga, fanfary - nisji dla tierów ósmego i dziewiątego NIE można wykonać na tierach dziewiątych. Serio. Właśnie wygrałem trzy bitwy pod rząd w Typie 4, zdziwiłem się że nie dostałem 10k bonusowego expa, sprawdziłem warunki - no i się WG #!$%@?ęło, bitwa dla tieru ósmego i dziewiątego jest dostępna tylko dla pojazdów z tieru ósmego.

WG nigdy nie przestanie być WG.

#wot
mnik1 - O lol.

Jest teraz ten event z expem, c'nie? Seria misji na różnych tierach...

źródło: comment_1587820172tpsVYnaBTyfhd70HfxXyyE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mnik1: Mało tego, ta misja jest tylko dla czołgów premium. A nie ma czołgów premium IX tieru.
Chodzi o to żebyś zebrał więcej wolnego expa na czołgu i żebyś go potem przepalił za złoto na normalnego free expa ( ͡º ͜ʖ͡º)
ED: No i na wszystkich X tierach można robić ale wychodzi na to samo.
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw: Jup, o to tutaj chodzi, akurat przypadkiem jest przecież teraz przecena na konwersję ;p

#!$%@? mać, a ja naiwny myślałem że sobie natłukę expa na tym japońskim paździerzu - i jak zwykle piach w oczy xd
  • Odpowiedz
@mnik1: Przecież możesz to zrobić na dziewiątkach nagrodach. T-55A, AE Phase I, Kampfpanzer 50t. Wiadomo, że to lekki skok na graczy z dużymi zasobami golda, żeby mieli z czego free exp przetopić. Ale jak masz zaznaczone przyspieszone szkolenie załogi, to dostaniesz ten exp na załogę. Zawsze to coś. :)
  • Odpowiedz