Wpis z mikrobloga

Właśnie przejrzałem profile #facebook ludzi z mojej klasy z liceum - krew mi aż wrze na myśl jak bardzo przegrałem życie i jak bardzo ich dynamiczność jest dla mnie nieosiągalna (,)

Jestem gorszy od robactwa, pomyśleć że kiedyś miałem czelność mówić im "cześć" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To wina genów #!$%@?

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #oswiadczenie #depresja #przygnebienie
smutny_login - Właśnie przejrzałem profile #facebook ludzi z mojej klasy z liceum - k...

źródło: comment_1587811449CT8yxs0ngDduDW4HJUPcrP.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@smutny_login: Pamiętaj, że poprzez FB pokazujesz tylko to co chcesz.

Ja np. nie logowalem się na FB już od 15 miesięcy, bo ludzie publikują dużo gówna , ale często podaje swój FB ludziom, którzy np. chcą mi wynająć mieszkanie, czy udostępnić jakiś sprzęt albo podczas szukania pracy - mam wszystko pięknie przedstawione "podróże, nauka, sport, brak imprez, coś o zainteresowaniu technologia , środowiskiem i ekonomia". To wszystko na pokaz, a taki
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Ile ty masz lat? 14? Partnerka może być głupią #!$%@?ą z którą są tylko po to byle nie być samotnym. A przyjaciele to tylko od hehehe #!$%@? się w weeekendzik i nic więcej. Nie wszystko jest czarno-białe i czasem lepiej nie mieć nic niż takie gówno.
  • Odpowiedz