Wpis z mikrobloga

jeżeli nie zrobimy tego my, zrobi to ktoś inny jak a tylko stracimy pieniądze


można użyć swojej siły politycznej, gospodarczej, militarnej aby inny nie tez tak nie robił wprowadzając na przykład sankcje, intestaty Polska takiej siły nie ma.

niech zostaną wprowadzone normy obróbki zwierząt, które można w realny sposób sprawdzać i egzekwować i tyle.


@MirkobIog: jedna z takich norm może być bardzo restrykcyjna a więc zakaz hodowania dla futer. Efekt jest
jeżeli nie zrobimy tego my, zrobi to ktoś inny jak a tylko stracimy pieniądze


@MirkobIog: Otworzmy kliniki aborcyjne bez limitu 12 tyg. Jeśli nie my to zrobi to ktoś inny a my stracimy tylko pieniądze. Otwórzmy kliniki eutanazji bez wymagan wstepnych. W koncu jeśli nie my to zrobi to ktoś inny a my tylko stracimy pieniądze.
@Royal_Email z klinikami aborcyjnymi jestem za, nikt nie ma prawa zmuszać drugiej osoby.

Widzisz, w tym twoim przytyku celowo ominąłeś część o normach o którch wspominałem że są konieczne. Tak samo z aborcją musimy zacząć od ustalenia czym jest człowiek. Czy jest nim poczęcia czy od kiedy możemy mówić o jakiejś cząstkowej świadomości czy wtedy kiedy wytwarza mu się układ nerwowy. Chociaż moje zdanie się tutaj nie liczy to według mnie jeżeli
Widzisz, w tym twoim przytyku celowo ominąłeś część o normach o którch wspominałem że są konieczne. Tak samo z aborcją musimy zacząć od ustalenia czym jest człowiek


@MirkobIog: a po co a na co to komu. Aborcja do ostatniego dnia przed porodem bo jak nie my to ktoś inny i stracimy tylko pieniadze

Do do eutanazji to oczywiście też jestem za ale pod pewnymi warunkami.


a po co a na co
@MirkobIog: zaczynasz jakies dyskusje o aborcji kiedy rzuciłem to tylko jako przykład biznesu moralnie wątpliwego (aborcja do ostatniego dnia przed porodem). Chcialem tylko pokazac ze kierowanie sie pieniądzem i zyskiem nie powinno tu miec miejsca. Biznes futerkowy jest niemoralny bo polega na zabijaniu zwierząt dla własnego widzimisie i to że jest z tego pieniadz, albo to że zrobi to ktos inny w żadnym wypadku go nie usprawiedliwia.

Jak chcesz znac moje
dobra widać że nie mam po co w ogóle nawet rozpoczynać dyskusji z takim dzbanem xDDD


@MirkobIog: Przecież sam wcześniej użyłeś takiego "argumentu", dzbanie. Jesteś jakiś tępy?

niech zostaną wprowadzone normy obróbki zwierząt, które można w realny sposób sprawdzać i egzekwować i tyle.


Taką normą jest np. "hodowla zwierząt na futra - niedozwolona". Coś jeszcze ci wyjaśnić?