Wpis z mikrobloga

@mannequinsuicide: Mam kolegę który właśnie ma ten sam problem. Pracuje fizycznie iczęsto potrzebuje użyć telefonu do zaświecenia sobie, zrobienia zdjęcia czy nawet odebrania. Jedną rękę ma zajętą/brudną i z dużym telefonem dla niego takie proste czynności są już nie do zrobienia. Często musi przerywać pracę lub np nie odbiera telefonu. W przypadku gdy prowadzi własną firmę to takie nieodbieranie telefonów potrafi wkurzać klienta. I z tego powodu telefon wymienił raz
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Mam nadzieję że tak. Telefony mogłyby być nawet minimalnie grubsze jeśli w zamian dostalibyśmy większą baterię. Szybkie ładowanie itp. to temat zastępczy bo i tak trzeba rozglądać się za gniazdkiem. Sam mam iPhone'a 7 i dla mnie to idealny rozmiar. Generalnie nie gram w gry/czasami coś mi się zdarzy na YouTube/Netflixie obejrzeć ale to raczej sporadycznie.
  • Odpowiedz
Myślicie, że wraz z #iphone SE wróci moda na mniejsze przekątne i już niedługo Xiaomi, Oppo i reszta zacznie robić alternatywy dla Iphone SE2020?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nic takiego się nie stanie. Znaczy stanie się ale nie z powodu iPhone SE 2gen tylko przyjdzie to po iPhone 12 który ma mieć 5,4” bez ramek czyli będzie jeszcze mniejszy od SE 2gen ale nie będzie dużo odstawał od Xs.

Popularność małego SE i tańszych XR oraz 11 pokazała że potrzebne są aż 4 telefony - 12, 12 max, 12 Pro, 12 Pro Max.
Ten pierwszy ma zastąpić modele SE co jest teraz sensownym marketingowo i ekonomicznie rozwiązaniem choć nie na pierwszy
  • Odpowiedz