Wpis z mikrobloga

Wczorajszy wpis @Lestaro o Tigerze I natchnął mnie do odkupienia Tigera II - mojej drugiej ósemki jaką wbiłem w tej grze. Czołg wspominam koszmarnie, wyniki były straszne, ale mimo to po odkupieniu miałem ~91% biegłości. Zatem uparłem się i podjąłem gry tym hejtowanym czołgiem. Efekt? Jak widać, 3 biegłość. W 9 bitew wbite 4% ze średnim dmg ~2600, łączonym blisko 3000, wn8 około 4k. Ma strasznie niskie wymagania, tylko około 2100dmg łączonego. Ten czołg jest, co dziwne, bardzo przyjemny, a pragnę nadmienić, że grałem na nim z 1 perkową załogą. :) Zostawiam go w garażu i czekam na buffa. :D W komentarzach dwa smaczki z tej sesji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
Bioenergoterapeuta - Wczorajszy wpis @Lestaro o Tigerze I natchnął mnie do odkupienia...

źródło: comment_1587725555yxM6OvDjOJOxJK8nVAIyEs.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Sprawdź sobie jak chcesz, nie ma mnie w grze od dawna. Nick mam taki sam jak na mirko. Ale taka informacja nic Ci nie da, bo rozegrałem na nim 243 bitwy w 2015 roku i nie byłem wtedy tak dobry jak teraz. Miałem recent wn8 maksymalnie w okolicach 2000.
  • Odpowiedz
@n4ojlj3_42lk: Na aktualizację 2.0 planują całkowitą zmianę działania załogi. Jeden dowódca zamiast całej załogi. Dodatkowo będzie mógł być przypisany do kilku czołgów. To będzie kamień milowy ułatwień i strzał w krocze dla graczy, którzy mają kilkadziesiąt 3-6 perkowych załóg (w tym ja).
  • Odpowiedz
@Bioenergoterapeuta: Chyba go odkupię, bo nie mam na nim żadnej odznaki (moja pierwsza ósemka, nie było wtedy jeszcze odznak mistrzowskich) - chociaż to trochę rarytas mieć 400+ bitew a nie mieć nawet 3 klasy xD
  • Odpowiedz
@Nooser: Polecam. Jak się wróci na słabe czołgi (oczami przeciętnego gracza) z sensownym skillem, to gra się nimi zajebiście. ;D Ostatnio sobie Panterę II odkupiłem, na którą strasznie narzekałem. Ale wcale nie jest taka straszna, jak mi się będzie nudzić to zmarkuję. XD
  • Odpowiedz