Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z fotelem max pro? Szukam fotela do siedzenia przed komputerem w okolicach 1000zł. Wygląda ciekawiej od forte unique czy Futura 4s. Zastanawia mnie jednak czy ten dziwny mechanizm zamiast podparcia lędźwiowego nie jest jakimś bublem.
@meblujdom_pl Csy jesteś w stanie pomóc? Twoje wypowiedzi na wykopie gdy szukałem odpowiedzi na swoje pytanie zwróciły moją uwagę właśnie na forte unique. Przyznam jednak, że np Futura wygląda lepiej na zdjęciach.
#fotelbiurowy #fotel #foteldokompa #fotele #biuro #pracazdalna
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alkath: Ja Ci powiem tak. Albo Ikea Markus do 1000 albo Ergohuman za 1,6-2k. Całe to gejmingowe gówno to można olać, bo płacisz za wygląd, a materiały i wykonanie masz na poziomie krzeseł za 500. A i tak najlepiej do własnej dupy przymierzyć bo Ergo np. jest dość głęboki.
  • Odpowiedz
  • 0
@franaa: Wiem, że gamingowe to scam. Dlatego żadnego nie wymieniłem.
Markus niestety nie ma regulowanych podłokietników i siedziska, a w obecnej sytuacji nawet nie mam jak usiąść i zobaczyć czy pasuje pod mój tyłek
  • Odpowiedz
@Alkath: Niestety nie miałem takiej możliwości przetestowania tego Max Pro. Bardzo często można spotkać negatywne opinie o Ergohumanie, a w Markusie siedzisko jest deska po 2-3 miesiącach. Co mogę powiedzieć po zdjęciu z doświadczenia o tym Max Pro patrząc po komponentach z których jest zbudowany?

- Bardzo solidna podstawa z polerowanego aluminium, stabilna (podobna jak w Spinelly Unique)
- Kółka z obwolutą gumowaną, ciche i nierysujące powierzchni
- To wcięcie w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meblujdom_pl: Dzięki. Czytając o problemach z tymi tańszymi fotelami zacząłem też się zastanawiać nad hero unique, ale 1300 zł to już duże nadwyrężenie mojego budżetu i zastanawiam się czy przeskok jakościowy jest faktycznie duży.
  • Odpowiedz