Wpis z mikrobloga

@Lukasz_Gliwice: pirxnet
Jesteśmy dostępni w następujących budynkach:
ul. Korfantego 5
ul. Korfantego 12
ul. Korfantego 14
ul. Korfantego 16
ul. Korfantego 19
ul. Korfantego 27

superduper transferow nie ma, ale pomoc techniczna i obsluga klienta na najwyzszym poziomie. jak to mi ich technik powiedzial "nie dostarczamy internetu do mieszkania, a do komputera" szczerze polece. korzystam ponad 10 lat i nie pamietam zadnej awarii dluzszej niz kilka godzin.
@MysGG: a o panu chlewickim to szkoda gadac. procz internetu zajmuje sie domofonami i azartem. od tego roku wyszla od niego mała podwyzka o okolo 1000% za telewizje - z 1.50 na 10.20 zl. pozostawie to bez komentarza.
@jzs44: W moim przypadku ich pomoc techniczna to tragedia. Wyrzuca ci co 15 min internet? Nie da się obejrzeć filmu bo ciągle buforuje? Proszę zrobić speed test i jak będzie mniej niż w umowie to reklamacja...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avin: nic z tych rzeczy. Wywala internet to dzwonie i w 20 minut technik jest w rozdzielni w bloku, a po kolejnych 10 minutach u mnie w domu. U mnie zapunktowali masakrycznie, gdy ja bylem z dala od domu i matka musiala pracowac zdalnie, a okazało się że "komputer" służbowy mial kartę sieciową o zasiegu pol metra. Technik dwa, jak nie trzy razy byl w domu i wszystko konfigurowal. Tak dlugo