Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KenRys: obstawialbym, że dobry support bez ogarniającego adc gry na bocie nie ugra (nie uwzględniam ganków ani mid-late game); dobry adc z kolei posługując się supportem jako mięsem armatnim jest w stanie coś ugrać jeżeli jest zdecydowanie lepszy niż przeciwnik (no i gra tymi bardziej złożonymi mechanicznie postaciami jak vayne)
@UrbanNaszPan: Niby gram na bocie, ale dochodze do wniosku, że moi supporci mają w tyłku kompozycje... Mój team składał się z Teemora, Fiddle'a, Kassadina i Ezreala (mnie). Support zamiast picknął jakiegoś tanka to picknął Branda xDD Więc ja szczerze myśle, że to od supporta zależy cała sytuacja i mnie to frustruje, więc sam czasami pickuje supporta bo już mnie takie tępe dzidy wkurzają.
@KenRys: Akurat Brand z Ezrealem się w miarę dobrze komponują bo macie ładny burst wtedy. Generalnie jako support musisz więcej ogarniać bo musisz wiedzieć co może twój adc, a co może przeciwny. Jako support po prostu dbasz o to żeby ten debil obok nie zdychał zbyt często.
@KenRys: supporci maja w dupie kompozycje, bo inni gracze graja gówno i maja ich w dupie.

Nie mam zamiaru grać tankiem supkiem, żeby mój adc ginął randomowo jak debil i wtedy moge sie albo #!$%@? za niego albo liczyc ze jak dolacze to moze go uratuje i zrobimy 1 killa za 2 dedy. Wgl wydaje mi sie ze każdy to by chciał grać swoim pickiem ale support to ma się poświęcić
@UrbanNaszPan: No chyba że niższe rangi i normale. Nawet jak masz #!$%@? ADC to oni najpewniej też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NewBlueSky: Full AP support i #!$%@? jajca xD Karma, Vel, Janna też wbrew pozorom. Podczas team fight jest już taki dmg + stun że ADC ma jedynie 1) nie umrzeć 2) klikać szybko myszką
@L3gion: #!$%@? ale po X grach z amebami i tak mam dosc. Gralem Xerathem, potem kobinowałem Annie (nie jest najlepsza ale WR powyżej 60% na zupełnym luzie xD) i później miałem dość, szczególnie, że koło 15 lvla grałem ze smurfami Drafty i zakupiłęm fajnych supportów, a później okazało się, że tylko BE #!$%@?łem bo nie zagram nimi az do platyny
@KenRys: wgl moje ulubione zachowanie supporta/adc to moment w ktorym ty recallujesz, a on zostaje i ginie xD najbardziej #!$%@? jak bierzesz stratnego recalla i decydujesz sie stracic exp/gold byle sie nie #!$%@?, a dzieki debilowi jestes i tak 2x bardziej w plecy.

Ale jak wywalczysz przewage i debil postanawia uderzyc w wieze kilka razy i #!$%@? zrobic i sie #!$%@? to tez irytuje.
@KenRys: o kolejna rzecz ktora mi sie przypomniałą.ADC którzy nie chca walczyć bo nie znają matchupów.

Rozumiem, że czasem się gra defensywe ale typ nie reguje na pingi, ani nic i mysli ze bedziesz przez 20 minut za nim łazić kiedy on sobie farmi xD a zostaw go na minute na podstawienie warda albo jakiś mamy roamik to typ sie #!$%@? i zacznie cie wyzywac ze jak smiales go zostawic i