Wpis z mikrobloga

@Jarasznikos: Moim zdaniem Sanjaya ma rysy osobowości narcystycznej.
https://terapiacentrum.pl/osobowosc-narcystyczna
Wysokie mniemanie o sobie, brak empatii wszystko pasuje jak ulał.

przekonanie, że należy jej się więcej niż innym ludziom,

w przypadku krytyki może wykazywać wściekłość, agresję, a nawet utracić kontrolę nad sobą,

przekonanie o tym, że jest się świetnym uwodzicielem, kochankiem,

wykorzystywanie słabości innych ludzi,

chęć zwrócenia na siebie uwagi, np. poprzez ubiór,

dzielenie ludzi na lepszych i gorszych,

nieprzyzwanie się do
@Jarasznikos: Trzy lata obserwacji jasnej strony moszny robią swoje. Ale na początku to nie była zła grupa, gdyby trzymali się biegów, zdrowego trybu życia oraz krótkich filmików humorystycznych z morałem to byliby zjadliwi. A tak słyszę i widzę jak spacyfikowali rodzinę Barmira która chciała go z stamtąd wyciągnąć a że nie jest dorosły to nic nie można zrobić. Państwo z dykty albo ochrona z trzeciego poziomu.( ͡° ͜ʖ ͡
Rodzina Barmira przyjechała do Lehji a Sanjaja z Miłarkiem wezwali policję. Barmir nic nie zrobił, na polecenie krula rzucił narzeczoną i robi tam za pachołka. Poczytaj na monty pythona.
Sandał oczywiście przedstawia sytuację jako atak ciemnych sił
https://www.jasnastronamocy.info/ciemne-sily-sycza-jsm-czesc-2-zamach-zycie-sanjayi/
17 minuta o Barmirze, 23 minuta o ex-żonie
Około 7 minuta Sandał wykłada swój tok rozumowania "ja nie jestem mizoginiem, po prostu ponad 90% kobiet to dziwki, demony i agentki atakujące męskie ja"
Celowe
@Jarasznikos: BWT Zauważyłeś że oni tam wszyscy wyglądają jakby byli ułomnymi, wystraszonymi?
Widać to zwłaszcza w wywiadach gdzie jedynie przytakują i te ich puste oczy.
Chodzą słuchy że faszeruje ich jakimiś górnobiegunowymi narkotykami ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby lepiej weszło.
Większość z nich opowiada jak to była dymana przez życie, jak to dziewoje doiły, ktoś z rodziny umarł itd.
Już nie mówiąc o tym że oni tam
@Jarasznikos: Strój czarodzieja oraz żółte papiery czynią go bezkarnym. Jest brany za ''pozytywnie zakręconego'' wariata. Na filmach włazi komuś w dupę a po czasie oczernia od agentów i innych podmiotów.
Trzeba przyznać że ma gadane, mówi wszystko na pewniaka nawet jeśli bredzi to ma rację bo on zna Logosa i #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie najbardziej rozwalają te tłumaczenia. Słabe plony? Nie to wina czarnych magów.