Wpis z mikrobloga

@mam_Cie_na_strzala: view boty, view botami, ale spory wpływ na oglądalność mieli też normalni, uczciwi obstawiający. Temat budził ogromne zainteresowanie na grupach bukmacherskich i overy grały setki, tysiące osób
  • Odpowiedz
@Typeria: Wydaje mi się, że za tą akcję z botami youtube obciął im bardzo mocno zasięgi. Mam zasubskrybowany kanał a żeby zobaczyć live muszę wejść w filmy bo inaczej nigdzie się nie wyświetla
  • Odpowiedz
@Wiciak69: No zdecydowanie coś jest na rzeczy, YouTube się nie cacka z nikim. Najśmieszniejsze jest to, że ich własny sponsor również dołożył sporą cegiełkę, bo Etoto również oferowało zakłady na Hejt Parki i to całkiem sporo
  • Odpowiedz
@Typeria: Dużą cegiełke dołożył sam Stanowski, który jakiemuś widzowi pomógł wygrać zakład mówiąc kilka razy Hajto czy coś w tym stylu. Ktoś pewnie stwierdził, że skoro Stanowski może kombinować to on też i kupił sobie boty żeby wygrać zakład.
Youtube nie może sobie pozwolić na sztuczne nabijanie wyświetleń bo rozlicza się z reklamodawcami
  • Odpowiedz
@Wiciak69: Chodziło o wypowiedzenie słowa "Mioduski" ileś tam razy. Stano na swoim tt wstawił screenshota z tym zakładem, ale był to screenhot właśnie z Etoto :P No, ale ogólnie to całe zamawianie pizzy, zabawy z kaskiem Kubicy etc. - sami na siebie kręcili bata na nieświadomce
  • Odpowiedz