Wpis z mikrobloga

Szwagier kumpla z roboty pracuje w tym całym 5G to mówił, że tak naprawdę to przez to 5G mają puszczać jakieś mikrocząsteczki i sygnały co będą działały na ludzki mózg, a później będą Ci sczytywali dane z komórki i wiedzieli gdzie jesteś, przez co np. będą grupowe samobójstwa robić że nagle pół poznania pójdzie na most rocha i będą z niego skakać. podobno takie testy już mieli w szwecji, ale tam nie mają takiej ustawy jak u nas i tak naprawdę to wszystko co przyleciało w tym ruskim samolocie, to nie żadne maseczki tylko urządzenia sterujące do tego 5G, i w ogóle podobno chinole naszym dali to wszystko za friko i opłacili ten ruski samolot w zamian za pozwolenie testów, bo u nas te ustawe specjalnie po to napisali że niby pod kwarantanne ona jest żeby ludzi pilnować a tak na prawdę to ona jest do sterowania później przez to 5G. I on mówi żeby patrzeć teraz na samobójstwa bo oni najpierw chcą zacząć od tego. i po to im te zamknięte lasy były bo to były takie beta testy. tylko nikomu nie mówcie bo to tajemnica i w ogóle to FB też analizuje rozmowy pod tym kątem, ale trzeba wpisać hasło tajemnicze i się system zawiesza wtedy i takiej rozmowy nie analizuje. woda jest słona a słońce żółte jak heroina. i teraz już możemy pisać bezpiecznie o 5G i nas nie będą sterować, ale pamiętajcie wyłączyć lokalizacje albo zmienić telefon. ja od kilku dni mam właśnie taką starą nokie ale wgrałem jej najstarszy soft żeby nie było bo starym telefonom też podobno robią aktualizacje żeby nimi sterować i wgrywają im GPSa. Także tego. tylko pamiętajce we wszystkich konwersacjach wpisywać tajemne hasło żeby nie podsłuchiwali. Cześć
#5g #fale #5gie
  • 5
@offowy Przecież Kuf Drahrepus ostrzegał o takim działaniu sieci 5G, ale nagle ludzie zaczęli mieć go w dupie i będziemy widzieli tego efekty za jakiś czas...