Wpis z mikrobloga

Przegląd informacji prawdziwych, nie wymagających sprostowania i weryfikacji na stronie ze śmiesznymi obrazkami wypok.peel oraz obrzydliwych manipulacji. Zapraszam do zabawy, można dodawać swoje w komentarzach. Ja zacznę.

Poszła na koncert czarnej muzyki i została zgwałcona - legit info, no problem.
Para gejów w 2010 roku w Smallshit, Alabama zamordowała dziecko sąsiada - legit info, no problem.
PRAWY.PL donosi - Bolzga atakowana przez lewaków i marksistów z UE - legit info, no problem.
Drag Queen pokazało dzieciom pytong - legit info, no problem.

Obrzydliwe kłamstwa, kalumnie i manipulacje lewackiej bojówki nełropa wspieranej przez moderacje i reptilian:
Konfederacja złożyła zero projektów ustaw - manipulacja
Krzysztof Bosak to leniuszek nie chodzący na prawie połowę głosowań - kalumnia
Grzegorz Braun siedział i bawił się telefonem w trakcie minuty ciszy - kłamstwo
Grzegorz Braun groził posłankom lewicy - nadinterpretacja i brak zrozumienia krasomówczych wybryków Pana Posła.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #polityka #glupiewykopowezabawy
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Kozajsza:

Krzysztof Bosak to leniuszek nie chodzący na prawie połowę głosowań - kalumnia


To akurat jest kłamstwo, bo Krzysztof Bosak nie poszedł na 62% głosowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Biedroń miał na lodówce magnesy z wizerunkiem mao tse tung i che guevara - Prawacka manipulacja
Biedroń pobił matkę - Prawacka manipulacja
Biedroń obiecywał, że jak się dostaną do europarlamentu to sam do niego nie pójdzie a poszedł - Prawacka manipulacja bo poszedł, ale niechętnie.
Sojusz Lewicy z Pisem - Prawacka manipulacja bo nie sojusz tylko wspólny interes.
Konfederacja najczęściej głosuje przeciw projektom pisu i składa najwięcej poprawek -
  • Odpowiedz
Biedroń miał na lodówce magnesy z wizerunkiem mao tse tung i che guevara


@Latarenko: A ja mam magnes z Meksyku, więc jestem członkiem kartelu Guadalajara ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Print_Screen:

Z ustaleń „SE” wynika, że „blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń”. Według dziennika „prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 Kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania się nad matką oraz bratem”, za co groziło nawet pięć lat więzienia.

Jeszcze sam sugerujesz, że zastraszył własną matkę do zmiany zeznań
  • Odpowiedz
@Print_Screen: @Kozajsza: W takim razie co Helena Biedroń wybacza Robertowi? Stwierdziła, że mu wybacza i nie ma do niego żalu.
Skoro coś mu wybacza, to znaczy, że jest co wybaczać.
Owszem, 20 lat temu oskarżyła go o znęcanie się, nie o pobicie, jednak skoro po latach stwierdziła, że mu wybacza, to znaczy, że on musiał wtedy coś zrobić. Nie wybacza się czegoś, co nie miało miejsca.

Poza tym,
  • Odpowiedz