Wpis z mikrobloga

zero respektu w stosunku do mojego


@Richtig_Piwosz: bo jest staffikiem xD Moja gówniara się nie bawi z pieskami, tylko pieskami, o ile o większości psów nie można powiedzieć, że się ze sobą bawią, o tyle o SBT to już w szczególności ¯\_(ツ)_/¯

a co do szczeniaka - nie te proporcje i umięśnienie jak na takiego bąbla, ale faktycznie cały życie będę słyszała że to małe bubu ;)

@nowicjusz_0i0 zostań proszę w piwnicy dla swojego bezpieczeństwa, a nie czepiaj się randomowych psów. Jeszcze mi napisz że ten pitbull ma krew na pysku i piątkę dzieci na sumieniu () ludzi na ulicy też tak zaczepiasz i każesz ich psom zakładać kagańce?
@matra: Ale wiesz, ze nawet jeśli twój piesu to żywa maskotka i kota by nie skrzywdził to i tak po prostu ludzie mogą go po prostu SIĘ BAĆ? Lubię psy bardziej z daleka, jak przechodzi mi ktoś z psem koło mnie to myślę, czy to bydlę przypadkiem mnie nie ugryzie, albo będzie fikał. Dla Ciebie to piesio-misio (i pewnie nim jest) ale dla osob bojących się psiurów nie jest, jest potencjalnym
@Amande ja się boję mężczyzn wyglądających jakby chcieli #!$%@?ć każdego kto mu się nawinie, ale nie agituję żeby ich pozamykać, albo profilaktycznie zawiązać ręce, mimo że nie chodzą na uwięzi w przeciwieństwie do psów. Nie ma nakazu kagańca bezwarunkowego, więc nie widzę powodu, dla którego obca osoba miałaby mi nakazywać zakładania go swojemu psu. To raz. Dwa - jak ktoś się boi, ma prawo mnie ominąć, tak jak ja umiem omijać innych.
@Amande i myślisz że co robię? Szczekam jak internetowi napinacze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
To ja proszę o jakąś podstawę prawną co do tego kagańca ʕʔ
@nowicjusz_0i0 zawsze jeśli ktoś ma inne zdanie na jakiś temat niż ty, albo uzasadni, że masz argumenty z dupy, rzucasz takim obrazkiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nauczcie się że ludzie mają prawo mieć psy i tak samo jak wszyscy inni, dopóki nie łamią przepisów, możecie sobie co najwyżej powylewać gorzkie żale w internecie o własne urojenia.
Nie, nie założę swojemu psu kagańca, tylko dlatego że random z internetu