Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie!

Na wstępie chciałbym podziękować osobom głosującym w mojej poprzedniej ankiecie, wynik 33 głosów przerósł moje oczekiwania! Z poparciem 27% zwyciężył Tony Hawk’s Pro Skater 2.

link do pierwszego posta z omówieniem zasad

Muszę przyznać, że na samym początku przygody trafił mi się ciężki orzech do zgryzienia. Ta gra ma status „białego kruka”. Na platformach: steam, gog czy nawet battlenet jej nie znalazłem, Sony nie wydało portu na psvita a Microsoft nie wspiera jej w ramach wstecznej kompatybilności. Użytkownik @feronthal wysłał mi link do strony, na której można odpalić emulację gry z wbudowanym systemem zapisu rozgrywki.

Przy tym tytule stawiam sobie za wyzwanie przejście trybu kariery bez odblokowywania wszystkich dostępnych postaci. Seria THPS jest dla mnie nowością (nie licząc kilku przejazdów), więc nie czuję się w niej mocny. W przeciągu kilku dni pod tagiem #zdrapgre pojawi się post z pierwszymi odczuciami a po skończeniu kariery jej recenzja z podsumowaniem.

Na koniec kilka spraw organizacyjnych. Muszę przeprosić za brak podania terminu zamknięcia ankiety (tu na szczęście sytuacja była jasna), jeszcze uczę się korzystać z mirko ʕʔ. Jeśli macie pomysły jak mogę polepszyć swoje wpisy, lub zwyczajnie chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami/wspomnieniami z grą THPS2 zapraszam do komentowania!

repix - Witam serdecznie!

Na wstępie chciałbym podziękować osobom głosującym w moj...

źródło: comment_1587399603FhuKw9TBIlQzThPyFcHSzk.jpg

Pobierz