Wpis z mikrobloga

Ogólnie fajnie ze wam wszystko otwierają, ale wirus to straszny syf i jeżeli was nie wytłucze to zniewoli przewlekłymi chorobami i uczyni wasze życie nieznośnym. Nie, nie jestem wirusologiem ani ekspertem od zarządzania w sytuacji kryzysowej ale tak twierdzi już lwia część ekspertów z wykopowym @atax_bras włącznie.

Poza tym właśnie nas wszystkich pozbawiono możliwości decydowania o sobie, system finansowy oparty na braniu wartości z powietrza właśnie osuwa się w przepaść a śmieszne instytucje państwowe stały się właścicielami swoich obywateli. Będzie niesamowity kwik jak obecny przedział wiekowy 17-29 się o tym dowie, ale wychowali się w takich czasach że nie są w stanie zrobić nic

THE FUTURE JUST BEGAN

To dziwne że są ludzie którzy nadal otwarcie temu przeczą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#wirus #koronawirus #polska #swiat #pandemia #epidemia #ekonomia #covid19 #2019ncov
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@januszao przeczytaj dokładnie jeszcze raz, nigdzie nie gram osoby oświeconej. Poza tym poprzeglądaj co na wykopie piszą ludzie co się na tym znają bo ja wiem tyle co wyczytam z uznawanych przeze mnie za rzetelne źródła (who, cdc, nem) a te źródła bardzo często przeczą sobie nawzajem więc ciężko wyglówkowac jak sytuacja wygląda na prawde bez specjalistycznej wiedzy
  • Odpowiedz
@przegladarkauzy: myślę, że wolę opracowanie Oxfordu czy Stanford niż z całym szacunkiem dla człowieka, którego przytaczasz, jego opinie.

A osobę oświeconą cie nazwałem dlatego, że użyłeś słów "otwieraj wam" jak byś był mądrzejszy od reszty.
  • Odpowiedz
@januszao - też wole publikacje recenzowane, przynajmniej takie, które przeszły przez kilka sit weryfikacji. Niemniej, wykop to miejsce, w którym dzielę się spostrzeżeniami ze współpracy z kilkoma grupami badawczymi na całym świecie. Przytaczam również źródła, jeśli takowe już zostały opublikowane. Ktoś to powinien robić w zalewie taniej sensacji.

@przegladarkauzy Co prawda jestem nieco zdziwiony, że awansowałem na wykopowego eksperta, ale cóż tam... :) . Co do wniosków - obawiam się, że masz
  • Odpowiedz
  • 0
@IsDaddyHome Nie chodzi o to aby się bać ale żeby być świadomym, na poziomie jednostki każdy może zmniejszyć ryzyko zakażenia, co nie znaczy że można jednoznacznie wyeliminować niebezpieczeństwo jeżeli wirus jest takim #!$%@?
  • Odpowiedz
@przegladarkauzy he he dobry jestes trzeba by sie schronic w domu na 2 3 mies miesiace cały swiat , i zadnych kontaktow nie wychodzic wogole, powodzenia ja nie jestem taki naiwny ze swoimi dzialaniami rzady cos zrobia xd nie ten poziom technologi i cywilizacji
  • Odpowiedz