Wpis z mikrobloga

Witam wyjeżdżam do pracy na 3 miesiące , w domu mam komputer na którym namiętnie gram w różne gry Multiplayer i Fifę , niestety w hoteliku mamy 2 osobowe pokoje i nie chce wkur*** kolegi wieczornym blaskiem ekranu czy zbytnim halasem.

Waszym zdaniem warto kupić Nintendo Switcha?
Nigdy nie miałem styczności z konsolami Nintendo bardziej Xboxy lub Psy ale żadna z tych firm nie wypuściła swojego handhelda w obecnej generacji więc tutaj czekam na waszą opinię ( ͡° ͜͜͜͜͜͜͜͜

PS: Jakie gry polecicie i czy są jakieś gry w języku polskim bądź napisami (oprócz Wiedźmina)

Z góry dzięki

#konsola #nintendo #granie
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kordysz:

Zbytnim hałasem

Przyciski w konsoli też hałasują (ale możliwe, że to ja jestem zbyt wrażliwa bo muszę mieć absolutną ciszę do spania)

Waszym zdaniem warto kupić Nintendo Switcha?

Jak cię interesują exy Nintendo to tak

Jakie gry polecicie i czy są jakieś gry w języku polskim bądź napisami (oprócz Wiedźmina)

Napisałeś że lubisz multi i Fifę. Ciężko mi polecić cokolwiek bo ani w Fifę ani w multi nie gram.

Gry
@Kordysz: Jak masz mało pieniędzy to PSP/Vita
Jak masz więcej pieniędzy, ale ciągle Ci ich szkoda (np. na wszystkie gry jakie chcesz) to Wii U + dysk twardy i dwa popołudnia spędzone na instalacji gier (na Wii U można odpalać gry z Wii, Gamecube'a, N64, GBA, SNES)
Jak masz hajsy i nie lubisz się cackać w piracenie to Nintendo Switch jest dobrym wyborem dla Ciebie

Myślę, że do gier multiplayer online