Wpis z mikrobloga

Ciągle ktoś pyta o co chodzi o i o co chodzi, więc w skrócie:

1. Jest sobie jakaś mała grupa na fb, jest tam min. Karyna i poszkodowany.
2. Karyna podobno żartuje i obraża innych, a jak inni żartują z niej, to grozi pobiciem. Jednym z zartujacych z niej jest poszkodowany.
3. Poszkodwany ma wyluzowane podejście, podaje swój adres Karynie która chce przyjechać do niego i się z nim bić.
4. Karyna dzwoni do poszkodwanego gdy jest na miejscu, zaprasza na rozmowę, poszkodwany schodzi z ewidentnie pokojowym podejściem, ale okazuje się że przyjechało dwóch czeczenów którzy go biją, łamią szczękę, kradną telefon. Karyna całość strimuje, przedstawia czeczenów nawet z imienia.
5. Karyna podobno jedzie do następnego miasta pobić kolejnego, ale kończy się waha i trzeba wracać.
6. Wykop łatwo stalkuje czeczenów, bo karyna za mocno nie utrudniła zadania.
7. Sprawą zajmują się media i policja.
8. Karyna prosi podejrzanego o zwrot kasy za paliwo, zaleca żeby poczekał aż złamana szczęka się zagoi i żeby nie zgłaszał na policję bo przez glupia sprzeczkę na Facebooku będzie miała problemy.
9. Karyna cały czas ma pretensje do wykopu za brak aprobaty do pobicia i uszkodzenia ciała.

#czeczenskakaryna #karyna #afera #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 65
  • Odpowiedz
@noswtg: Nie wiadomo co to jest za grupa. Może przerabiali nawzajem swoje zdjęcia dla beki? Ten poszkodwany ewidentnie nie byl agresywny i raczej wyglądało jakby spodziewał się heheszków
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Ale ja w żadnym wypadku nikogo nie bronię, #!$%@?ła ostro, tyle że.... trochę instynktu samozachowawczego dla obydwu stron by się przydało... Jakkolwiek przerabianie fot na nagie fotki i dopiski "ile za lodzika?" w pojęcie "beki" chyba się średnio wpisuje xd Z resztą z kolei kij wie co ona tam wrzucała że ich #!$%@?ła xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 260
@Pickle_Rick: Tak, poszkodowanego. Prosiła go w wiadomościach na messengerze żeby poczekał az sie zagoi i żeby oddal za paliwo

@Mr_kolek: jaka #!$%@? bezczelna xD oddaj mi za wahe bo 150km jechałam żeby ci moi bandyci #!$%@? spuścili xD
  • Odpowiedz
jaka #!$%@? bezczelna xD oddaj mi za wahe bo 150km jechałam żeby ci moi bandyci #!$%@? spuścili xD


@zordziu: już widzę jak w tym samochodzie kipiało od zapachu szlugów i potu i tekstów

ale mu #!$%@?

#!$%@? ale mu #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
jaka #!$%@? bezczelna xD oddaj mi za wahe bo 150km jechałam żeby ci moi bandyci #!$%@? spuścili xD

@zordziu: już widzę jak w tym samochodzie kipiało od zapachu szlugów i potu i tekstów

ale mu #!$%@?
#!$%@? ale
  • Odpowiedz
Ta grupa to FBI, jej wpisów już tam nie ma, można znaleźć pojedyncze screeny, na których obraza innych ludzi na zasadzie „zamknij mordę ty #!$%@? szmato bo Ci #!$%@? #!$%@? spuszczę ze się nie pozbierasz”. Trochę tam widziałam, wiec fakt ze kazała zwrócić za paliwo w ogóle mnie nie zdziwił XDDD
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: 3a. Jedzie i nagrywa z dwoma osobami podczas trwania kwarantanny 190km/h. Nie znam dróg w Polsce do Zamościa, które pozwalają na taką prędkość. Do tego jest zakaz przemieszczania się i nakaz noszenia maseczek. 3 osoby, które nie są rodziną podlegają pod zgromadzenie.

  • Odpowiedz