Wpis z mikrobloga

Mirki czy telegonia to prawda? Rzeczywiście pierwszy samiec "zapisuje" w ciele kobiety swoje geny i ta już do końca swego życia będzie rodzić mu dzieci, bo dzieci z innym i tak w 90% są dziećmi pierwszego, z którym współżyła?

Intryguje mnie ten temat, a nigdzie nie mogę znaleźć ŻADNYCH rzetelnych i naukowych informacji na ten temat

#telegonia #sex

Czy telegonia to prawda?

  • Tak 31.4% (33)
  • Nie, to bzdura 61.9% (65)
  • Nie mam zdania 6.7% (7)

Oddanych głosów: 105

  • 10
  • Odpowiedz
@Llukaszszz:

Intryguje mnie ten temat, a nigdzie nie mogę znaleźć ŻADNYCH rzetelnych i naukowych informacji na ten temat


Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Rzeczywiście pierwszy samiec "zapisuje" w ciele kobiety swoje geny i ta już do końca swego życia będzie rodzić mu dzieci, bo dzieci z innym i tak w 90% są dziećmi pierwszego, z którym współżyła?


@Llukaszszz: I tak i nie. Dziecko będzie miało część genów każdego partnera kobiety.
  • Odpowiedz
@Llukaszszz: Zainteresuje Cię pewnie temat, że DNA płodów przenika do organizmu matki i zostaje tam na kilkadziesiąt lat.

Już w połowie lat 90. naukowcy wpadli na trop naukowej sensacji - podejrzewali, że komórki synów i córek mogą "uciekać" z macicy w okresie płodowym i rozprzestrzeniać się za pośrednictwem krwiobiegu matki do różnych zakątków jej ciała. Badacze z Uniwersytetów Tufts i Harvarda wykryli komórki płodu w organizmie kobiety kilkadziesiąt lat po ciąży!
  • Odpowiedz
@Painting-colors-in-the-dark: Czyli ideologia Hitlera dotycząca tzw "czystej rasy" jest logiczna. Hitler był przeciwny krzyżowaniu innych ras ze sobą, bo twierdził, że "zaginie" ta pierwotna rasa i ogólnie starał się podtrzymywać czystość rasy aryjskiej - rasy niemieckiej - rasy swojego narodu.
Najbardziej mnie zastanawia, to kiedy te Rosjanki z lat '80 po olimpiadzie kiedy urodzili DZIECI swoim MĘŻOM BIAŁYM urodzili CZARNYCH...

Im bardziej drążę temat telegonii tym bardziej zbliżam się do Boga,
  • Odpowiedz