Wpis z mikrobloga

@deyna123: Tralala przed uczestnikami udawali coś czego nie było, przed nami już nie muszą .Mat jej mówił że nie ma laski jak był w programie , Anka przemilczała jak jest na zewnątrz, gołym okiem widać było że on do niej nic nie czuje.
@Allaska: ogladalas streama rozmowy matta z chrisem? W tv ja ucieli. Matt mowil wtedy do chrisa ze w programie nie chce sie angazowac ale po wyjsciu chcialby sie blizej poznac z ania bo jest wspaniala kobieta i bardzo mu sie podoba.
@blackabigail: nie chcial jej krzywdzic bo umowil sie z nia w programie na uklad a wolal sprobowac z nia cos wiecej po programie. Poza tym jak mogl miec dziewczyne skoro przed kamerami lizal sie z anka przy barze, w lozku sie z nia przytulal a jeszcze wczesniej pare razy probowal ja calowac? No to fajna musialby miec ta dziewczyne ktora bez zadnego problemu ogladalaby w tv jak jej wlasny facet robi
@deyna123: Fajna dziewczyna , która pozwala swojemu facetowi brać udział w tego typu programie,skoro Viola wiedziała o niej od swojego przyjaciela ,to musiał Hubert jej powiedzieć.Ola tez miała faceta i była w programie.Anka na IG odnośnie dziewczyny Mata w realu powiedziała że to przemilczy, dlaczego?Ktoś tu pisał że Marietta poinformowała że tylko jedna para przetrwała.Na streamie dużo Mat mówił o Ance do Chrisa ,komentował jej wygląd, brakowało mu kształtów, drażniła go
@Allaska: moim zdaniem tej dziewczyny na chwile obecna nie ma bo wiolka mogla sie o tym dowiedziec kiedy jeszcze matt byl z nia w zwiazku. Przeciez violka z nim nie mieszka wiec matt mogl sie z ta laska 5 razy rozstac przed programem. A co do tegp co matt mowi to raz mowi jedno raz drugie. Ja akurat trafilam na rozmowe chrisa i matta dzien, dwa przed jego odpadnieciem jak mowi
@deyna123: Te dyskusje z Tobą są czasami tak ciężkie , Ty najlepiej wiesz czy w Anglii jest ta dziewczyna, czy jej nie ma.Jakby sam Mat powiedział że jest , to Ty też twierdziłabyś że sobie wymyślił.Może i Chris miał w planach powrót do Polski ,Mat nie.Może ze względu na program chciał pobyć tu trochę , teraz kwarantanna go uziemiła.Program się skończył i powiem Ci już mnie mało interesuje jak się potoczą
@Allaska: mowisz ze dyskusje sa ze mna ciezkie a ja poprostu pewne rzeczy biore na LOGIKĘ i po tym co oni mowia na swoich lajwach. Ja sobie tego nie wymyslam tylko wnioskuje po ich wypowiedziach. Wiadomo ze podaje w watpliwosc to ze mial dziewczyne bedac w programie bo ktora normalna laska akceptowalaby to ze jej facet leci w sline na oczach milionow widzow z inna dziewczyna i jeszcze w lozku sie
@deyna123: Ale tak można gdybać który normalny facet pozwoliłby swojej kobiecie na taki program?Jednak w przypadku Oli było to możliwe.Może już nie ma dziewczyny ze względu na ten program.Ja wywnioskowałam po wypowiedzi Ani że ta dziewczyna jednak była.Cóż ja pamiętam dyskusję z Tobą o kobietach w Islamie , nie znając koranu wyciągałaś dziwaczne wnioski.
@Allaska: nie wyciagnelam dziwacznych wnioskow. Ja duzo prodrozuje i poznaje roznych ludzi w tym muzulmanow. Ja ze lubie sie o rozne rzeczy pytac to zapytalam o ich wiare czy faktycznie jest tak jak wiele osob sadzi. Ja uslyszalam ze to tak nie wyglada i ze to jest kwestia interpretacji koranu bo nie nalezy zadnej ksiegi traktowac doslownie. Poza tym koran zostal napisany dawno temu, w innych czasach wiec jesli ktos jest
@deyna123: To tak jakbym słyszała Mariettę , która mówi że muzułmanizm i chrześcijaństwo są bardzo podobne, różni ich tylko to że muzułmanie nie wierzą w trójce św.Masz tok rozumowania jak wiele kobiet , które wyszły za mąż za muzułmanina , urodziły mu dzieci i otworzyły dopiero oczy jak odwiedziły rodzinę męża,później walka o dzieci.Na świecie żyje teraz 1,6 mld muzułmanów ,nie każdy jest taki sam ale dla każdego koran jest świętością.Prawo
@Allaska: jezus maria to ze w koranie jest cos napisane to nie oznacza ze kazdy sie musi do tego stosowac. I moi znajomi muzulamanie maja w dupie te slowa bo szanuja swoje kobiety ktore nawet hidzabow nie nosza. Oni sa z turcji i kazdy z nich pracuje i realizuje swoje pasje. To ze ktos jest muzulmaninem to nie oznacza ze ma slepo przestrzegac kazdej zasady napisanej w tej ksiedze. No sorry
@deyna123: Jprd Ty już sama zapomniałaś o co jest ten spór. Pisałam o koranie i religii.Czytaj ze zrozumieniem , nie każdy muzułmanin zachowuje się tak samo,nie napisałam że każdy bije żony ale TO JEST FAKT ŻE RELIGIA DAJE MU NA TO PRZYZWOLENIE.Wszystko wiesz bo poznałaś dwóch Turków i oni opowiadali Ci np o swoim życiu seksualnym,żałosne.
@Allaska: ja prdl ja tez pisalam przeciez o koranie ale poruszylam rowniez temat traktowania kobiet. Ty chyba tez sie pogubilas bo zaczynasz mowic o jakis opowiesciach o zyciu seksualnym. Ani razu takiego tematu tu nie poruszylam a z nimi o tym nie rozmawiam bo malo mnie to obchodzi. Napisalam to juz wczesniej ale powtorze jeszcze raz, ja ich znam od ilus lat, jestesmy dobrymi kumplami i wiem o nich wszystko. Poznalam
No właśnie , sama widzisz te dyskusje są ciężkie.Ty mnie nie czytasz bo poruszona kwestia w każdej mojej wypowiedzi ,to że kobieta WEDŁUG ICH RELIGII powinna zawsze zaspakajać potrzeby seksualne męża,jeśli tego nie zrobi ma facet ma prawo ją pobić.Z życia Ci powiem co my wiemy o innych ?Moja przyjaciółka ochajtała się z glinarzem, wybudowali się blisko mnie i po kilku latach okazało się że koleś prawie od samego początku maltretował ją