Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski, które miały problemy w #zwiazki z tym, że partnerzy przestawali uprawiać z nimi #seks - jakie były tego główne przyczyny? zresztą niech #niebieskiepaski też się wypowiedzą. Zmęczenie, przepracowanie, problemy zdrowotne, różowa już ich nie pociąga, jakieś kompleksy? pomijam motyw zdrady.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mężczyźni nie są tacy zero-jedynkowi jak wam się wydaje. Zależy od libido, od poziomu stresu, nastroju, emocji.
To trudny temat, zacznijmy od tego, że zależy to od wielu czynników, po pierwsze:

Zależy też od tego jaki poziom atrakcyjności ma partnerka gdy typ ją wybiera, jeżeli jest bombą seksapilową to pożądanie będzie się dłużej utrzymywać, jeżeli facet bierze sobie taką sobie myszkę, to z czasem po prostu odechciewa mu się jej
OP: W sumie mogłam opisać od razu swoją własną sytuację, żeby nie było potem niedomówień. Chociaż tak czy owak ciekawią mnie te różne powody.

@nowywinternetach: @wojtoon: Pewnie często się tak zdarza, ale akurat nie w tym przypadku. Nie chcę tu z siebie robić nie wiadomo kogo, bo na pewno mam swoje za uszami, ale akurat kłodą nie jestem. Co do #!$%@?, oczywiście w 100% za to nie ręczę, ale
Słowem, nic się w naszej relacji nie zmieniło, z wyjątkiem tego, że seks jakoś samoistnie zaczął zanikać i to ja zaczęłam być tą, której bardziej zależy.


@AnonimoweMirkoWyznania: Pozostaje Ci sprawdzić czy on reaguje na Twoją niedostępność. Może to ten typ, co lubi zdobywać, bo jak wiadomo jesteśmy różni. Ja np. na odwrót, wolę porozumienie i współpracę, a nawet cenię, że kobieta może wyjść z inicjatywą, ale on może chcieć, byś była
PotężnyPan: Hej.
Niebieski z tej strony. U mnie wyglądało to tak że dziewczyna przestała dbać o siebie i przytyła kilkanaście kg. Ona miała ogromne chęci na seks a ja prawie w ogóle przez to. Po prostu przestała mnie pociągać.
Dużo rozmów już było i nic się nie zmieniło.

Zaakceptował: LeVentLeCri