Wpis z mikrobloga

Czy granie na monitorze z częstotliwością odświeżania 60 Hz ma w ogóle sens, czy to możliwe, że przez brak monitora 144 Hz, jestem skazany na bycie silverem? To pierwsze pytanie, a drugie czy jak mam 92 danego atrybutu i dam styl gry który boostuje ten atrybut to czy zawodnik będzie miał wartość wyższą niż inny "normalny" z 99 tego atrybutu?

#fifa20 #fut
  • 15
Czy granie na monitorze z częstotliwością odświeżania 60 Hz ma w ogóle sens, czy to możliwe, że przez brak monitora 144 Hz, jestem skazany na bycie silverem?


@CzaryMarek: xD zanim się zacznie liczyć ilość hertzów, to się #!$%@? liczy skill którego nie masz, silverze xD
@CzaryMarek: Nigdy w fifę nie grałem, ale jestem pewny na 100%, że 144Hz monitor nie poprawi ci skilla, oczywiście, 144hz monitor będzie lepszy, ale nie na tyle, że po godzinie wystrzelisz wysoko w rankingu. Dlatego nie poddawaj się, i pracuj nad skillem ʕʔ
@CzaryMarek: to bez różnicy generalnie, jak masz przegrać to nie ma szans wygrać, zależne od skryptu. A co do atrybutów to zależy, taki Kante bez stylu gry i tak dogoni Ben Yeddera POTM z myśliwym, a Kenta nie dogonisz nawet Usainem Boltem, trzeba celować w karty ulubione przez EA generalnie. Coś tam Ci podbije skille styl gry, ale na pewno nie tak jak to widać w statystykach.
@CzaryMarek: ja w fifie 14 wygrywalem regularnie 1 lige, a w 18stce mialem 2/3 lige bez problemu z dropami neta, w inne futy nie grałem, w tej fifie jestem w 5 lidze i więcej ciezko wyciągnąć na takim handicapie, także nie łudź się xd