Wpis z mikrobloga

Mam prośbę - czy jest ktoś kto mieszka w pobliżu Action na Maślickiej, lub innego sklepu gdzie mogą być rękawiczki latexowe/winylowe/nitrylowe, rozmiary L lub XL?

Jeżeli gdziekolwiek takie rękawiczki zauważycie, dajcie proszę znać - mam chorą babcię w domu, musimy ją przebierać itd. i potrzebujemy rękawiczek, a ceny w internecie zazwyczaj są znacznie, znacznie wyższe niż w sklepach - a to ma znaczenie gdy się tych rękawiczek sporo używa. Z kolei w sklepach stacjonarnych ciężko dostać.

#wroclaw #pytanie #pomoc
  • 6
Jak możesz to obserwuj na FB grupy Maslice i stablowice tam ludzie wrzucają na bieżąco info. Kilka dni temu pisali że na praczach na karczemnej obok Dino byly rękawiczki ale w jakiejś psychicznej cenie 80zl za 100 sztuk. Gdzieś na bystrzyckiej w sklepie bhp po 65 zl L.
@Tomek7: kilka dni temu pytałem w Actionie o prawdopodobieństwo dostawy rękawiczek, to poinformowali mnie, że nieprędko. Z tego co widzę to mają dla siebie (klientów) więc jeśli będzie więcej, to wrzucą na półki. Nie liczyłbym, żeby były, bo też szukam w normalnej cenie od miesiąca. Powodzenia