Wpis z mikrobloga

  • 3
Uwaga na sprzedającego Powering the world Store na aliexpress maseczki ochronne. Podał mi nr trackingowy kogoś i dzisiaj paczka z maseczkami dotarła do Wrocławia zamiast do mnie. Wczoraj natomiast kurier InPost dostarczył moje maseczki do kogoś innego.
Odradzam zakupów.
#aliexpress #maseczka #kryjryj #koronawirus #koronawpolsce
  • 17
  • Odpowiedz
@pman: Mam dokładnie to samo , moja paczka jest zaadresowana do kogoś z Warszawy a ja mieszkam w Szczecinie. Wisi na INPost bo tam zgłupieli i nie wiedzą jak to ugryźć. Numer przypisany do paczki na stronie aliexpress -do mojego nazwiska ale wysyłka na adres w innym mieście. Czy ktoś wie , jak to rozwiązać? Powering the world Store rzecz jasna i radzę ten sklep omijać szerokim łukiem, ceny mają
  • Odpowiedz
Ja nie odzyskałem, bo według aliexpress nie podałem dowodu tego, że paczka poszła na inny adres i nie należy mi się zwrot - w jaki sposób miałbym udowodnić? Inpost nie wyda mi takiego dokumentu, pytałem o to. Teraz złożyłem odwołanie i czekam od piątku. Co do Inpostu, dzwonię co jakiś czas, podobno mają się kontaktować ze sprzedającym. Sam sprzedający nie odczytuje wiadomości, dopiero jak spór założyłem raczył się odezwać:

"Dear buyer, Sorry to make you wait so long, we just got the information from the logistics company and your parcel was returned to us due to uncertain reasons. 1)refund: do you have PayPal account to get the money? 2)replace: you choose other goods as the same price we send instead of refund? Could you please help to cancel the dispute ? You know we can solve this for your without dispute waiting for reply Have a nice day"""

Odpowiedziałem na to, że zamknę spór po oddaniu kasy, podałem swojego paypala, na co odpowiedź:

Dear,your
  • Odpowiedz