Wpis z mikrobloga

@JAn2: this post is useless without names.

Sorry ale póki kto nie ma odwagi się podpisać, albo info od gazety jednoznacznie nie potwierdza autentyczności tożsamości rozmówcy to nie wierzę.

W Waszyngtonie tak jest. Jak dziennikarz WP, czy NYT mówi "mój kontakt z białym domu, czy w kongresie" to oznacza to konkretną osobę - aktywnego polityka czy urzędnika. I ten kontakt absolutnie ufa że dziennikarz go nie wysypie. A dziennikarz ufa kontaktowi,
@graf_zero: nowy na wykopie?
Tu trole polityczne wiadomej opcji mogą wrzucac każda bzdurę bezkarnie.
To co op wrzucil to kraży już jakis czas ale jak dotychczas to zero potwierdzenia. No ale trzeba utrwalac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JAn2: Dla mnie to jest logiczne, że najwyższe osoby w państwie powinny być jak najszybciej badane bo przecież może być scenariusz jak z Johnsonem i będziemy przez jakiś czas bez premiera lub prezydenta
@kwmaster: dla mnie logiczne że próbki są anonimowe i wszystkich obowiązują te same wytyczne i procedury a jak nie starcza mocy orzerobowej dla rządzących to znaczy że #!$%@? rządzą.

Do tego ta banda debili organizuje spędy bez środków bezpieczenstwa i procedur, które obowiązują wszystkich pozostałych. Tupolewizm.

W kolejkach do przeszczepów i leczenia też powinni iść razem z plebsem. Jak coś nie działa to niech naprawią wszystkim. To nie szlachta.