Wpis z mikrobloga

@wrth: To polecam krafting w takim razie, ja ostatnio z 10ex zarobiłem na tailwind butach. Kupujesz buty ilvl75 hunter(20c), spamujesz altem dopóki nie wleci tailwind i takie niebieskie butki z tailwindem za 150-180c się sprzedają. Średnio co 100 (20c)alt wchodzi tailwind dla mnie.
@wrth: A ile uberów zabiłeś w tej lidzie? Ile simulacrumów, ile Sirusów?
Łatwo mówić że się ciężko zarabia jak powiesz że ubera dwa razy zrobiłeś a nie 20-30 jak ludzie którym dropnie watcher wart kilkadziesiąt exów. Ta gra to grind, grasz - masz.
@Thyrun: Jesli przez trzy dni robienia t14-t15-t16 nie dropi jeden exalt, a ziomeczkowi z ktorym z reguly gram i robi ten sam content dropi 6 to cos serio jest nie tak

A co do simulacrum, zrobilem 4 do 17-18 wave, najlepszy drop to jakies smieciowe karty po 25c
@wrth: przez 3 dni to spokojnie 6 simulacrumow uzbierasz i zrespisz 6x sirusa. Jak go nie zabijesz to sporo ludzi oferuje 1.5 ex za zespawnienie go. A 6 sim sprzedasz spokojnie za 700c. Juz masz 10 ex bez tego co wypadnie po drodze
@wrth: Ja pizgam zbroje 6link, zarobiłem na tym sporo kasiory. Dziennie na tym spokojnie +30 exów idzie wyciągnąć jak masz dużo zbroi do opylenia, czyli powiedzmy 10 sztuk za 3exy jedna. Skupuje od ludzi zbrojki, nie raz je ludzie wystawiają po 10-15chaosów i to z dobrymi bonami, potem robię w nich sloty, odpowiednie kolory zeby się łatwiej sprzedawały i cyk.
@wrth: Różnie. Ale jestem zawsze na plus, nawet jak np. w jedną zbrojke wywale dużo fusingów. Ostatnio np. potrafiłem 3 zbrojki zrobić w 1k fusingów. A czasami było tak że na jedną szło np. 2500 fusingów. Ale odkąd fusinguje, jestem na plus w #!$%@?. Tylko że ja dobieram bony, aby były lepsze i kolorki które są skupowane. I zawsze sprzedaje zbrojki najczęściej za 3 exy albo troszkę więcej, nawet jak musi
@SilentSan: Nie, aż tak mnie nie #!$%@?ło żeby 100 linków sprzedawać. To chyba jakiś rekordzista. Ja robię po 10-13 sztuk 6linków i sprzedaje. Przez ten czas co się sprzedają, skupuje bazy po 10-30 chaosków na kolejne fusingowanie i tak to leci
Średnio co 100 (20c)alt wchodzi tailwind dla mnie.


@SanHolo: ta a ile ich zcrafciles? bo srednia na tailwinda to okolo 550-600alt, takze fajne bajki piszesz