Wpis z mikrobloga

Dobra podjąłem męską decyzję ku uciesze i radości @Dantte i @bankster usuwam konto.

Mam do napisania pewną pracę, a nie idzie mi. A muszę, bo to już kolejne podejście... .

Wypok stymuluje, nauczyłem się tutaj ( na poziomie beginnera ) programować w pythonie, nawet nauczyłem się coś o krypto XD. Ale teraz muszę skończyć coś co zacząłem, a to wymaga koncentracji na jednej rzeczy. Wrócę ale pewnie dopiero po wakacjach, oczywiście pod innym nickiem.

Atariego zostawiam, będę do niego zaglądał, czy działa od czasu do czasu, czy działa.

Jestem 50% w BTC i 50% w ETH. Zamierzam dalej skupować dołki tj. to robię od 1.5 roku. Obecnie dołek ETH dla mnie to 70-120$ BTC w sumie nie wiem gdzie jest dołek. Staram się nie kupować powyżej 7K. Czy to były dołki to się okaże.
W każdym razie zamierzam na tym zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jeszcze w tym roku.

Więc, żegnajcie
Przyjaciele i Wrogowie () było miło Was orać i mieć z Was bekę, ale wszystko co dobre się kiedyś kończy.

#sucide
#kryptowaluty
#bitcoin
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OPcodeRTI: no siema też uczę się pytonga już pół roku, w tak zwanym między czasie rozpocząłem studia z analizy danych w obcym języku, pracuje, mam rodzinę (bez rozwodu :D) i jedno konto na wypoku od 10 lat bez bana. Da się? Mientka faja jesteś hyhy.

Powodzenia w zamierzonym celu i dozobaczenia.