Wpis z mikrobloga

#wot
Odszedłem z klanu. Po 24 godzina miałem 7 wiadomości z zaproszeniem do nowych. Jest jakaś apka albo program, który pokazuje wyjścia z klanu czy teraz każdy bez klanu dostaje tyle spamu? Rozumiem jeszcze kiedy po bitwie ktoś się odezwie ale po byciu 24h offline?
  • 10
@TwujKasztan: @KimDzongJaroslaw: @krul_europy: Jako wieloletni niegdyś rekruter powiem wam jak to się robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem to samo, podejrzewam że rekruterzy przeglądają aktywne/dobre klany i sprawdzają czy ktoś opuścił klan i piszą do aktywnych graczy.


Tak, do tego wystarczy lista klanów, w których są gracze o interesującym WN8 - sprawdzamy na jakiejś stronce, np. wotlife - kto wyszedł niedawno z klanu, kopiuj -
...Tak, do tego wystarczy lista klanów, w których są gracze o interesującym WN8...


@cooles: No właśnie, w tym sęk, bo z tego co widze celują graczy wychodzących z TOP100 klanów.
Ja wiem, że patrzą "w góre", żeby mieć jak najlepszych graczy, no ale co oni mają do zaoferowania graczowi z >2k WN8? Plutony? XD
Raz dla beki doszedłem do klanu co miał graczy z winratio w przedziale 45%-48%, to mnie potem