Wpis z mikrobloga

Znajdę tutaj kogoś kto miał wątpliwą przyjemność posiadać ten fotel:
(Fotel Arozzi Torretta XL)
https://www.morele.net/fotel-arozzi-torretta-xl-czarny-torretta-xlf-bk-714896/
?

Morele przyjęło na gwarancję już raz ten fotel (uszkodzone spawy w oparciu) i producent wymienił na nowy. W nowym fotelu ta sama sytuacja, dokładnie ten sam problem, ale nagle teraz uszkodzenie z winy użytkownika. Na pytania w jaki sposób tak można uszkodzić fotel odpowiadają wymijająco i chamsko zamknęli wątek reklamacyjny.

Cytat:

Fotel był nieprawidłowo użytkowany przedstawione uszkodzenia mogły Powstać od uderzenia w twardą bądź ostrą powierzchnie reklamacja zostaje odrzucona a wątek zamknięty


Szukam innych właścicieli tego fotela, bo jestem pewny, że mają ten sam problem (skoro ja miałem go w dwóch egzemplarzach).

Dorzucam zdjęcie uszkodzeń - na fotkach widać, że element wewnętrzny przebija poszycie.

Moim zdaniem poprzednie pozytywne rozpatrzenie gwarancji jest jak przyznanie się do winy.

Na razie szukam osób z podobnym problemem, potem podejmę kolejne kroki - nie zamierzam odpuszczać.

#fotel
#morele
Yas123 - Znajdę tutaj kogoś kto miał wątpliwą przyjemność posiadać ten fotel:
(Fotel...

źródło: comment_15870468681ST4FZy8mTP9W7rLGs08cF.jpg

Pobierz
  • 6
@wysuszony: faktycznie może trochę jak Janusz napisałem. Polecam Markusa bo sam posiadam i mi służy. Nie znam marki Spc, może ma dobre fotele. Gdybym szukał z odpowiednia regulacją to pewnie i tak bym znalazł jakiś fotel z poza pułki gamingowych oferujący tą samą jakość, a tańszy