Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile #yerbamate sypiecie do naczynia? Kupiłem sobie ten zestaw dla dwóch osób i jak sypie tyle co piszą na ulotce to jest takie mocne że nie da się tego pić XD.
Drugie pytanie to jaką Yerbe polecacie? Najlepiej jakąś słodką.

#yerba
  • 23
  • Odpowiedz
@Gr888 ja około pół naczynia sypie. Zalezy tak naprawdę od ciebie jak mocną yerbe lubisz, musisz sam potestować. Co do drugiego pytania, to po prostu kup sobie kilka paczek jakiś owocowych i potestuj która ci pasuje, kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@runieeee: #!$%@? XD ładną torpedę robisz
@Gr888: eee nie, czasem wyjdzie dupa szatana, a czasem kozak. Pierwsze dni picia yerby były "dziwne", teraz po 2 miesiącach po prostu wsypuje ile poleci. Lejek do matero, yerby na oko i elo XD.

Rano robię zaspy, do południa zalaeję to z 3x i tyle, starcza mi "mocy" do następnego dnia :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gr888: na wagę nie wiem, ale około pół naczynia sypię. Musisz sam do idealnej ilości dojść. Co do yerby to CBSe guarana wypróbuj
  • Odpowiedz
@Gr888: Klayscznie Pajarito cytrynowe - nie czuć cytryny, sama mięta albo hierbas. Tutaj już czuć dodatek ziół. Z własnego i różowego smaku lepiej pić cytrynowe na zimno ew letnia woda. Jak zalewam tak jak normalną yerbe to imo jest za mocne, mięta jest taka "agresywna". Do mixów też jest spoko :D
  • Odpowiedz
@Gr888: Ja tak samo zakupiłem ten zestaw właśnie i próbowałem od wczoraj pić ale jak wyspałem połowę to gorzyc niesamowity aż mordę wykręca ;D Mam CBS Energa i nie wiem może będę sypał tylko tak jak mówicie łyżkę stołowa.
  • Odpowiedz