Wpis z mikrobloga

@deyna123: Marietta jak przyleciała z Dubaju to w dupie miała kwarantanne, nawet do schroniska dla zwierząt pojechała i miała pretensje że ją nie wpuścili.Jak zaczęłam obserwować Olę , strzeliła tekstem że tylko starzy ludzie powinni być izolowani od społeczeństwa.Jak była u Szymona na live , to pytała się czy on wychodzi bo ona normalnie wychodzi i zresztą to pokazuje na IG.
  • Odpowiedz
@deyna123: No ona jest taka ameba, chyba nie wie co się dzieje na świecie XD chodzi sobie ciagle po kato, dostaje paczki i otwiera te kartony (wirus tam 24h może siedzieć) a później twarzy i włosów dotyka XD
  • Odpowiedz
@Allaska: @Likenavy: niby z olki taki trener personalny co o zdrowie dba i swoje cialo a #!$%@? ma w to ze moze siebie i innych zarazic wirusem. Ona chyba nie ma zadnego dostepu do informacji bo teksty ze tylko starszych sie powinno izolowac juz dawno poszlo do lamusa. W UK mysleli podobnie a teraz 900 osob dziennie tam umiera a Boris johnson do niedawna sral pod siebie bo sam byl
  • Odpowiedz
@funny_bunny: w sumie niech sobie chodzi jak chce, mnie najbardziej smieszy to jaka jest ameba. Wielka trenerka a zdrowie swoje i innych ludzi ma w dupie ,,bo w sumie wirus nie jest taki niebezpieczny". Na insta story gada jakby czytala z kartki, zero w niej wiarygodnosci. A potem dziwic sie ze przez takie osoby jak ona jest stereotyp trenera pustaka.
  • Odpowiedz
Nie sadze, ze przez miesnie tak chodzi. Widzialam wiele wyrzezbionych fitnesiar i zadna tak nie chodzi w ten sposob. Ale ok, niech chodzi jak chce, jej sprawa. Ona jest jedyna uczestniczka, ktora mnie tu po prostu drazni swoja osoba. Bo nie lubie ludzi, ktorym brakuje pokory i ktorzy mysla, ze sa madrzejsi niz inni. A wiele razy w programie nie miala racji, a upierala sie przy swoim. Rozumiem, ze teraz tez uwaza,
  • Odpowiedz
@Czaisztypa: generalnie ta pandemia koronawirusa weryfikuje kto jest odpowiedzialnym czlowiekiem a kto dzbanem. Wtedy przekonujemy sie tak naprawde z kim mamy do czynienia czy z empatyczna, myslaca osoba czy egoistycznym ignorantem. Przynajmniej wiem kogo przestac obserwowac lub z kim sie nie zadawac xD
  • Odpowiedz