Wpis z mikrobloga

@Karashiv: Hmmm, byłem kucem aż do wczesnych lat studiów, ale aktualnie po wielu latach widzę dokładnie to co konfederacja robi i reprezentuje i to już nie jest kongres nowej prawicy, ale zamordyści, totalitaryści i ludzie zapatrzeni w rozwiązania społeczne w Rosji. Przykro mi dzieciaczku, że tego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ragnar-lodbrok-1992: Z tego co ja widzę to opisujesz aktualny reżim. Ale nie martw sie ragnarku spotkamy sie za pare lat i zobaczymy jak zmieni ci się światopoglad. (Nie bedę rozmawiał dłużej z komuchem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet nie odpisuj )
  • Odpowiedz
@ragnar-lodbrok-1992: są grupy z jednej i drugiej strony barykady, we wszystkich krajach Europy, które mimo wielu problemów z prawem, mówią i robią w to co wierzą. Natomiast chłoptasie z konfy to zwykli karierowicze, bez pomysłu na życie, którzy chcą się na polityce dorobić.
  • Odpowiedz
@joyko: Też mnie nie śmieszy to, że pan korwin chce zakazać marszów równości na podobę Rosji. A kucem byłem, ale z tego wyrosłem, analogia kolegi-geja nie za bardzo tutaj pasuje, bo mówię o sobie. Tobie też życzę tego, żebyś w końcu zobaczył jakimi zamordystami są konfederaci.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zarodziec_malaryczny997: oo ktoś włożył kij w mrowisko. Jak się gra tego pokrzywdzonego, często zapomina się o byciu miłym, nawet dla oponentów. A takie organizacje chroniące zwierzęta lub cyrkowców, dopiero powinny świecić przykładem
  • Odpowiedz