Wpis z mikrobloga

@Apocotokomu: ziomuś, jak się grzeje to na 90% zwarcie. Zajmuje się takimi przypadkami, jak chcesz więcej informacji to napisz gdzie konkretnie się grzeje i kiedy. Coś sie uda wymyślić, jak masz odrobinę umiejętności manualnych to ci mogę wytłumaczyć jak wyczyścić płytę.
@jezuchrysteznowu: () Grzeje się góra telefonu tj okolice czytnika lini papilarnych i grzeje się przy np przeglądaniu neta robieniu zdjec, ogólnie przy użytkowaniu :(
A da się to wyczyścić domowymi metodami? Będę mieć jedynie opcje rozebrania go jak przyjdzie mi zestaw torxow i w sumie nic więcej nie mam :(
@Apocotokomu: mi a1 się rozchodzi w rękach, przyda ci się stara karta kredytowa/debetowa/płatnicza/bankomatowa xD
Góra, czyli plyta. Grzeje się pewnie jeden konkretny element, ale ciepło się rozchodzi. Ogólnie to kroki działania są takie:
1. Wpisz w yt "mi a1 disassembly" I obejrzyj od początku do konca, zwracając uwagę jak idą taśmy.
2. Obejrzyj jeszcze raz
3. Wiem że nie obejrzałeś 2 razy, ale to już twoja decyzja xdd
4. Rozłóż telefon
@Apocotokomu: fakt, z tym izopropanolem nie pomyślałem.
Jak cię akcja przerośnie to ogólnie pozwolę sobie wrzucić tu chamska reklamę mojego serwisu- wpadaj na www.midoktor.pl
Moja propozycja pomocy zdalnej dalej jest aktualna, więc jak chcesz robić samemu to chętnie pomogę.
@jezuchrysteznowu: Jeszcze będę się starał dostać bo mam jeden plik na nim xd najgorsze ze on działa i komputer go widzi tak samo w fasboot przejdzie ale wyświetlacz nie działa a jako ze hasło jest to nie mogę nic otworzyć -_- kurła chyba po dopięciu tamtego wyświetlacza ścieżki padły