Wpis z mikrobloga

Coś mi się wydaje że Billa Gatesa chcą na prezydenta wrzucić w najbliższych wyborach.

Za dużo informacji o nim z różnych frontów. A to wybudził wirus, a to walczy, a to kupuje sprzęt na wirusa, a to o gospodarce się wypowiada, a to Trumpa skrytykuje, a to o klimat powalczy.

#przewidujeprzyszlosc #4konserwy

Jeżeliby go demokraci pedały wystawili, to by Trumpowi zagroził. Go zna cała młodzież, a Trumpa młodzież lat 90
  • 8
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz: dużo informacji bo się mocno udziela w sferze zdrowia, szczególnie ostatnio. Szczere mówiąc wątpię czy by się pokusił na jakikolwiek urząd, nawet z Microsoftu już odszedł. Ma kase, ma swoją fundację i poczucie jakiejś misji, jeszcze mu brakuje użerania się z krajem, on myśli bardziej globalnie i działa za granicą.
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz: meh. jak mówiłem, żeby próbować startu o urząd musi najpierw tego chcieć, a wątpię czy chce. A nawet jeśli to myślę że nie miałbym nic przeciwko, lepszy on niż Trump, chociaż tutaj wysoko poprzeczki nie ma
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz: przecież ograniczenie populacji jest jak najbardziej wskazane, obecnie i tak dramatycznie niszczymy środowisko, a niektóre społeczeństwa nawet nie są w sferze industrializacji. Gates nie ma zamiaru ograniczać populacji przez jakieś zakazy czy nakazy tylko przez podniesienie globalnego poziomu edukacji i opieki medycznej, jak kobiety mają możliwość się uczyć, rozwijać i mają pewność że ich dziecko nie umrze na jakieś dziwne choroby to będą tych dzieci rodzić mniej i zaczną
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz: piwerko pije, miło że pytasz
@kelso2: co Ty #!$%@?, jakie kastrowanie szczepionkami, może jeszcze stwierdzisz że 5G wywołało koronawirusa. W różnych rejonach świata różnie bywa, nawet po naszym kraju widać że rodziny "wyżej postawione" mają mniej dzieci, a patologia 500+ jedzie jedno za drugim. Nie trzeba być też ekspertem żeby zauważyć że ocieplenie klimatu w końcu daje o sobie znać przez częstsze susze czy pożary i ogólnie
  • Odpowiedz