Wpis z mikrobloga

@mjfotocompl: mnie tam twój układ ze skarbówką nie obchodzi i czy trzaskasz umowy zlecenia czy o dzieło.

Sorry - twoje teksty na 'blogu', nick, profil, wygląda dla mnie jak reklama i poszukiwanie klientów.
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: tylko, że


Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego, bądź e-mail w celu uzyskania więcej informacji i oferty na temat zdjęć reportażowych oraz plenerowych.


Cena minimalna - wyjściowa za stronę z 3ma podstronami (np Firma, O firmie, Kontakt, Oferta) wynosi xxx zł.


No subtelne ani podprogowe reklamowanie to to nie jest.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: ło stary to Ty nawet się do stron #!$%@?łeś. Szczególnie że ta strona jest stara i wymaga odświeżenia i właśnie Ty teraz dyskutując ze mną o tym sam zareklamowałeś to, wchodzisz na stronę robisz mi ruch itp itd. Po co ta jałowa dyskusja?
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: reklamuję twoją stronę w taki sam sposób jak twój nick.

Reklamuję swoją stronę, swoje blogi, swoje usługi?


Rozmowa rzeczywiście jest jałowa - pomimo wklejonych cytatów nie przekonam ciebie, że twoja strona IMHO ma charakter reklamowy/komercyjny i zaprasza potencjalnych klientów do współpracy.
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: Jeśli chodzi o podszywanie, to kiedyś podszywałem sobie majtki, jak mi się podarły. Robisz może męskie akty? Chciałbym takie zdjęcie - ja na górze, a na macie macie leżałaby Budka Suflera!
  • Odpowiedz