Wpis z mikrobloga

@LadyMartini: Wybacz dociekliwość, po prostu nie rozumiem jak różowypaskin może tyle czasu szukać kogoś na tinderze skoro wiadomo jak wygląda "rynek", to raczej niebiescy zabiegają o różowych i spotkania
  • Odpowiedz
@LadyMartini: Tak, oczywiście puste. Nie wiem czy mówimy o tej samej metodzie, ale ona kładła puszke miedzy piersi pionowo, wysuwała mocno łopatki do przodu tak, że wyprostowane ramiona były równoległe do ciała i zgniatała puszki nie dotykając ich bezpośrednio ramieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zyxen: Ty nawet nie wiesz skąd to stwierdzenie się wzięło i w jakich okolicznościach padło. Oceniam się tak samo, opinia kogokolwiek nigdy nie będzie faktem ani obiektywnym określeniem. Ja uważam się za atrakcyjną osobę razem z moimi wadami czy defektami i to ogólnie w życiu się całkiem dobrze sprawdza. Nie potrzebuje aprobaty osób, którym się nie podobam bo ludzie lubią naprawdę różne rzeczy i nikogo nie zmuszam do mojego postrzegania atrakcyjności,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zyxen: A czy dla określanie się wysoko i akceptacja siebie wiąże się z posiadaniem magicznych właściwości? Chyba tylko i wyłącznie w społeczności wykopowej, gdzie dość spora ilość ludzi choruje na depresje, jest przepełniona nienawiścią do siebie i swojego wyglądu, brak satysfakcji z życia towarzyskiego, zawodowego, seksualnego, brak satysfakcji w kontaktach z kobietami, a co za tym idzie, nienawiść do nich i wielkie poczucie frustracji. Z tego bardzo łatwo przejść do agresji,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zyxen: Tak. W ciągu kilku lat miałam nawet chłopaków (dwóch nawet z wykopu) po prostu nie usuwam tam konta tylko wyłączam apkę. Nie wiem do czego ma ta dyskusja prowadzić? Niezależnie za jaką szpetną byście mnie uważali i tak mam prawo szukać kogoś kto mnie pokocha. Problemy ze znalezieniem partnera nie sprowadzają się tylko do braku atrakcyjności, z tym problemu nie mam. Jest dużo innych czynników na to wpływających np. inne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zyxen: Bo mogę mieć konto? xD bo poznałam tu ciekawych ludzi? Bo gdy zapytam się o coś szczególnie technicznego to tutaj dostanę odpowiedź? Bo lubię czytać w miarę obiektywne i najnowsze informacje? Bo zamawiam z Chin? No LOL
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zyxen: Nie wiem dlaczego miałbyś dążyć do zachwiania mojej samooceny skoro jest ona raczej niezależna od opinii wykopków. Ja jestem śliczną, atrakcyjną i bystrą dziewczyną, która ma dużo do zaoferowania facetowi.
  • Odpowiedz