Wpis z mikrobloga

@nukey: No nie wiem, nie można zapytać o zniżkę przy większej ilości kodów? Czyli jak do tej pory kupowałem od wielu sprzedawców ze zniżkami, to robilem źle i powinienem płacić więcej?

@IronFlame5:
nie byłem nigdy jego klientem. Dla mnie to on był irytujący.
  • Odpowiedz
@okrim: Słuchaj, jesteś jednym z wielu którzy myślą że natarczywością i irytującym podejściem że wytarguja ostatnia złotówkę. Przerabiam takich jak ty setki na allegro i szczerze na was pluje. Zostaliście rozpuszczeni przez przedsiębiorców którzy wejdą w dupsko kupującemu żeby sprzedać coś nawet po cenie zakupu żeby obrócić każdą złotówkę.

Jak widzisz teraz jedyna osoba w posiadaniu kodów jest rafi, więc to on będzie dyktował zasady, bo Ty nie masz wyjścia
  • Odpowiedz
@okrim: Nie rozumiesz, nadal nie widzisz problemu w sobie i poświęcasz czas na zamalowywanie danych ziomka żeby mi wysłać Ss. Smmujesz pod postami jako jedyny. Nawet całej rozmowy tu nie udostępniłeś. Wyzywasz mnie od „ dałnów” i brniesz w swoje, tak jak napisałem, wszystko zależy od ilości jeśli chcesz 5/10 to nie schodzę, jeśli chcesz 50/100 to jest różnica. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@IronFlame5: dostałeś kod za darmo od rafiego, że wypisujesz takie pierdy? XDD

Nie uważam, że byłem natarczywy. Spytałem czy daje zniżki przy większej ilości, a on najpierw odpisał "że zależy jaka ilość", jak zapytałem o przedziały, to zaczał pisać co kilkanaście sekund " XD" i znowu " XD" jak jakiś dzieciuch, co potwierdza potem #!$%@? o wolnym rynku, widać że zachłysnął się korwinem.

Kupowałem na wykopie dziesiątki razy od lat i zawsze wszyscy byli mili, jedni dawali zniżki, inni pisali konkretnie "nie ma zniżek " i tyle, bez zbędnego #!$%@?. Nigdy nie miałem takiej krzywej akcji, że typ się #!$%@? śmieje, że to on dyktuje warunki, wielki Pan monopolista
  • Odpowiedz
@okrim: nie wiem jak Ty, ale moje ambicje nie kończą (ani nawet nie zaczynają) się na wylizaniu rowa za kod za 8 zł :D nie brnij w to dalej, nie udowadniaj ze jesteś aż tak przykry.
  • Odpowiedz
@IronFlame5: ale dla mnie tutaj nie chodzi o cenę, ale o obsługę klienta, która jest do d w mojej ocenie, może Ty tak odpisujesz ludziom na allegro, chciałbym zobaczyć Twoje negatywy xD
  • Odpowiedz