Wpis z mikrobloga

Mircy od #drony #fpv
Latam trochę maluchem Emax tinyhawk (jedynka czyli na 1S) i nie jestem w stanie zrobić zbyt wiele.
W Liftoff latam tak jak widać na załączonym filmie.
Pytanie czy moje problemy z czymś bardziej zaawansowanym niż flip to problem drona o żałosnej mocy czy pilota.
innymi słowy czy mogę już Waszym zdaniem kupować coś większego?
Jeśli tak to co?

Bawi mnie freestyle.
Myślałem albo o tinyhawku freestyle (też jest mały pytanie czy nie za mały) a mój TH imponuje pancernością.
Myślałem o mobula7 HD (bo fajna kamera)

Pocicie coś sensownego? Myślę że do 1000 zł fajnie by było mieć kamerę HD.
Trochę się boję 5' bo raz że łatwiej zniszczyć drona lub coś/kogoś a dwa że to już nie jest takie hop żeby go zabrać do parku.
Nie mam żadnych uprawnień więc dobrze bym się czuł z latadłem mieszczącym się w limicie wagowym "zabawka".
  • 5
@wbielak tinyhawk 1s jest dobry żeby polatac po domu, szału tym nie zrobisz, zbuduj coś własnego na 5 cali. Albo jakiegoś małego whoop na 3s, ja mam no betafpv 85x 4k. Z zestawów do budowania zbudowałem sobie i mogę polecić Tyro119 500zl z bangood wysyłka z Czech. Trzeba tylko sobie odbiornik dokupić i masz fajne 6" do szybszego latania. Mobula 7HD też mam i jest spoko ale zwróć uwagę żeby to była
@Marval: A możesz powiedzieć coś więcej o mobuli7 HD?
Masz może jakieś bardziej freestylowe nagranie?

Tiny hawka kupiłem właśnie do latania po domu i trochę na zasadzie "zobaczymy czy mnie wciągnie" - wciągnęło ;)
Ale 5' trochę się boję. Boję się też utraty swobody latania. teraz jak idziemy z dzieckiem na spacer biorę drona i gdzieś sobie polatam. takim 5' już chyba nie jest tak różowo.
@wbielak: moim zdaniem za bardzo sie cykasz, mozesz wziac takiego 5' i isc na pole, z tego co widze po filmie spokojnie dasz sobie rade na luzie polatać, nawet jeśli coś pójdzie nie po twojej mysli to nie oznacza ze dron sie rozsypie na kawalki
oczywiscie jesli zalezy ci na lataniu w parku a domyslam sie mogą być tam ludzie no to jednak nie polecam
jakbym mial 1k to bym brał