Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Simple-Man: Przetestowałem chyba wszystkie pody na rynku. Najbardziej podeszły mi
Geekvape Frenzy. Dalej go palę ale niestety obecnie problem z grzalkami.
Uwell caliburn. Najbardziej dopracowany wg mnie.
Kubi (prosty tani fajny pecik)
Joytech Exceed. Tani stick, daje radę.
Te wszystkie Vinci, Smoki RPM może i fajne ale nie dla rzucającego fajki. Za duży airflow I cieżko się przyzwyczaić po zwykłych fajkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simple-Man: Weź parę premixów na początek. Pierwszy lepszy niekoniecznie Ci posmakuje a tak znajdziesz coś co Ci podejdzie. Premix + bazy to powiedzmy 30-40zl za 60ml.
@fishery: premixy na początek przygody to słaby pomysł. Raz że mala moc, a kolega przy przejściu potrzebuję kopa nikotyny, dwa trzeba znaleźć swój smak, więc chyba jednak lepiej zainwestować w różnorodność aniżeli w objętość.
@Simple-Man no z boku masz zaślepkę na wlania liquidu :p to jest niesamowite, bo liquid 12mg starczył mi na 3 tygodnie, a wcześniej miałem na max tydzien. Obecnie polecilbym w zabce (bo obecnie nie ma co jeździć po vape shopach) za 9 zł (polecam smak mojito i winogrono)
@Simple-Man w meshu zaciagasz sie jakbys chcial wziąć oddech, a w mtl jak w zwyklej fajce, do ust i pozniej dopiero robisz wdech. Spróbuj sole nikotynowe (niestety da sie je kupic tylko w vape shopach), bo "dzialaja" tak jak zwykla fajka, sa mocniejsze, bo 20mg a nie drapią w gardło.