Wpis z mikrobloga

Czy wypok, czyli strona ze śmiesznymi obrazkami, stał się już na stałe czymś w rodzaju „soku z buraka”? Codziennie zalew antypisowskiego spamu przez zaKODowanych politycznych trutni, wszystko wykopywane na początku przez zielonki boty, pełno bredni, często z płomieniem na głównej, jakieś wiesci24, wyborcza za paywallem, reżim Kaczyńskiego=główna z płomieniem, brak tagów. @Moderacja @wykop coś zamierzacie z tym szambem robić?
#polityka #4konserwy #neuropa #moderacjacontent
  • 126
  • Odpowiedz
@wanghoi: No i? xD już na ten temat kiedyś pisałem ale ktoś usunął moje wpisy, w skrócie czasami coś wrzucę w kontrze do tego zalewu antypisowskiego szamba, ten ból dupy peowskich nieudaczników to miód na moje serce xD
  • Odpowiedz
@wanghoi: Napisałeś, że jestem podrzędnym trollem, powielam partyjny bełkot z pisowskich grup, jestem frustratem albo chory, to są właśnie brednie powielane przez partyjnych przygłupów
  • Odpowiedz
Oczywiście dlatego wygrywali ostatnio tyle razy wybory. Radzę sprawdzić co się dzieje poza wykopem.


@bolekkrystianek: Fakty są takie, że w Polsce większość ludzi to debile. A debile głosują na PiS. Jak głosowałeś na PiS to albo jesteś debilem, albo sprzedawczykiem. Nie ma trzeciej drogi.
  • Odpowiedz
Codziennie zalew antypisowskiego spamu przez zaKODowanych politycznych trutni, wszystko wykopywane na początku przez zielonki boty, pełno bredni, często z płomieniem na głównej, jakieś wiesci24, wyborcza za paywallem, reżim Kaczyńskiego=główna z płomieniem, brak tagów.


@bolekkrystianek: to po prostu #!$%@? ludzie atakowani przez takich pożytecznych idiotów jak ty (skoro uparcie twierdzisz że nie dostajesz za to kasy co jak widać po twojej aktywności jest kłamstwem)
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: podałem ci powód, ty nie potrafisz się do niego odnieść i urządzasz jakieś personalne wycieczki, pokazuje to problem z obsadzeniem tak prostych stanowisk jak sianie propagandy na portalu ze śmiesznymi obrazkami przez jedyną słuszną partię, może jest jeszcze nadzieja dla tego kraju
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: udało ci się ściągnąć pod swój wpis kwiat kodziarstwa troli platformianych co prawda jeszcze brakuje oszołoma @Kempes ale on wie sam ze zbyt bystry nie jest więc ogranicza się do obrazków czasem wyzwisk i blokowania na więcej jego niskich lotów intelekt nie pozwala.

wykop to ściek gównem płynący w ktorym jak ryby w wodzie i bardzo swobodnie czuja sie takie yuimuy deski wanghoie lipatory i inne karly o uchach nie
  • Odpowiedz