Wpis z mikrobloga

Czy wypok, czyli strona ze śmiesznymi obrazkami, stał się już na stałe czymś w rodzaju „soku z buraka”? Codziennie zalew antypisowskiego spamu przez zaKODowanych politycznych trutni, wszystko wykopywane na początku przez zielonki boty, pełno bredni, często z płomieniem na głównej, jakieś wiesci24, wyborcza za paywallem, reżim Kaczyńskiego=główna z płomieniem, brak tagów. @Moderacja @wykop coś zamierzacie z tym szambem robić?
#polityka #4konserwy #neuropa #moderacjacontent
  • 126
  • Odpowiedz
mój pisowiec [#!$%@? zwierzątko domowe xD] głównie mówił że "4tys minimalnej i że zobacz jak to się rozwinęło, że tamci sprzedawali kraj a nie to co teraz" itd. ale widać że te kary administracyjne, mandaty i to co zrobił kaczyński zadziałały na wyobraźnię, w prawdzie niewiele rozumie ale "widzi" bezczelność władzy i że nie za tym głosował
  • Odpowiedz
Masz coś z głowa?


@bolekkrystianek: Mam, ale co to ma do rzeczy?
Po prostu daj linka do wpisu gdy podobnie reagujesz na spam polityczny prawej strony by siebie uwiarygodnić jako dbającego o kontetnt użytkownika wykopu, a nie wyjść na kogoś kto przemilczał dziesiątki akcji spamowania głównej by doczepić się do jednej, która ciebie akurat zdenerwowała i się z nią nie zgadzasz.

No to teraz linka i już ok będzie.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: xD to proszę daj jakiś link do znaleziska na głównej antyżydowskiego to się odniosę jak już się tak upierasz, może coś ostatnio przegapiłem bo nie zaglądam już tu tak często, proszę o link
  • Odpowiedz
@Rupoma64: niestety ale sytuacja w polskiej polityce to patologia, dopóki stare baby będą u władzy dopóty ciężko będzie się przebić komuś z konkurencją do platformy, chocby miałby najlepsze pomysły na kraj i szczere zamiary

także... no sorry
  • Odpowiedz
@bolekkrystianek: moderacja o ktora pytasz daje bany tym ktorzy nie plyną z nimi w tej fali kodziarsko platformianego gowna
A te trole ktore tu sie odzywaja nie sa chore oni to robia z pełna a swiadomoscia po prostu to ich praca
  • Odpowiedz
@wanghoi: Tak było xD moja aktywność to zalew wykopu, pełno znalezisk i wpisów pod tagami, nie to co neuropki kempasy lukardia itp., PARTYJNY BEŁKOT, tak było


  • Odpowiedz