Wpis z mikrobloga

Hej zrobiłem eksperyment

O 10:00 dziewczyna do mnie napisała i zadałem jej pytanie ale mnie zlała. Przypięła mi pewnie łatkę nudziarza. Ktoś mógłby powiedzieć, że to dlatego, że jestem tylko średni z wyglądu #blackpill ale kto zna #redpill to powie, że to dlatego, że moje pytanie nie było nacechowane emocjami. I okazało się, że to prawda, bo po godzinie zadałem kolejne pytanie i już odpowiedź przyszła od razu.

Nasuwa się pytanie. Czy chcesz mieć związek z dziewczyną z którą możesz poruszać tylko tematy wzbudzające emocje, bo jak zadajesz zwykłe pytanie to ma cię w dupie? Komu to wychodzi naturalnie to mu zazdroszczę, ale mi nie wychodzi i dlatego zostanę singlem.

redpill > blackpill

#badoo #tinder
t.....1 - Hej zrobiłem eksperyment

O 10:00 dziewczyna do mnie napisała i zadałem j...

źródło: comment_1586772605Rtd2GHiGDx0dnjuOx31oHs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
że to dlatego, że moje pytanie nie było nacechowane emocjami.


@tomek001: xDD

Mylisz pojęcia. Skoro jesteś średni z wyglądu to żaden blackpill nie jest dla ciebie. Po drugie - ona może sie nudzić i ci odpisuje, a jeśli miota się i wymiguje od spotkania czy randki (zwał jak zwał) to jesteś tylko czasoumilaczem.
  • Odpowiedz
@tomek001:

Jak wiadomo dziewczyny mają x20 więcej par, piszą z kilkoma na raz do znudzenia. Później łapią kolejne kilka osób żeby ich sprawdzić.

Tak właśnie to działa że musisz je karmić emocjami. I nie zmienisz tego. Więc albo podążasz z nurtem rzeki, albo zostajesz singlem. Ale rób to pierwsze skoro jest to dla Ciebie ciężkie i ucz się tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomek001: Dla 2/10, 3/10 którzy mają takie geny słabe że nie mają randek, rozmów itp. I którzy nie mogę liczyć na seks wynikający z pożądania seksualnego i dlatego muszą skupić się na budowaniu zasobów żeby sobie poruchać ewentualnie jakąś panne.
  • Odpowiedz
@tomek001:
Jak piszesz z normalna dziewczyna to zwykle cześć wystarcza - jak dziewczyna chce nawiązać szczery kontakt to nawiąże i będziecie prowadzić równorzędna rozmowę

Jak rwiesz jakieś antencjuszki które na foto już widać ze nie maja za dużo w głowie i do powiedzenie - to się nie dziw ze rozmowy wyglądają dziwnie albo urywają się po chwili
  • Odpowiedz
@tomek001:
Ok to next - nie marnuj czasu szukaj takiej co się dogadasz
Tinder daje nam dostęp do ludzi których na codzień byśmy nie spotkali- ale ta różnorodność powoduje ze większe prawdopodobieństwo spotkania kogoś nie fajnego
Złe Ci się z nią gada - dziękujesz i idziesz dalej - wogole nie ma co dywagować na takimi problemami

Co więcej - nie widzę zdjęcia dokładnie ale ona wyglada na atencjuszke ( ͡
  • Odpowiedz
@Hydrox1992:
XD
Ja uważam że nie ma co zbyt pochopnie oceniać,
Po prostu zdjęcie sobie zrobiła. Atencjuszki to mają konkretnie w tych profilach. Pieski, kotki, memy, #!$%@? muje dzikie węże.
  • Odpowiedz
@Matek453:
Mówię widzę albo ta fotę ale ma typowa dziubkowa fotę - nie widzę innych zdjęć i reszty profilu wiec ciężej ocenić

Nie oceniam pochopnie ale są pewne przesłanki po zobaczeniu których powinna zacząć palić się czerwona lampka
  • Odpowiedz