Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja wiedziałem, że #vega idzie ostro w dół, ale nie spodziewałem się takiej pochyłej. Oglądałem nowego #pitbulla #botoks #kobietymafii i ju mimowolnie cisnąłem bekę z tego, że Karolak ma wiecej godności niż aktorzy grający właśnie w filmach pana Patryka. Zaznaczę na wstępie, że #politykafilm nie oglądałem, bo jakoś za specjalnie nie chciało mi się szukać, a #netflix zaoferował coś całkiem nowego.

#badboy najnowsze dzieło Patryka Vegi, to film przemyślany, z ciekawą fabułą i inteligentnymi dialogami. Wszystko to wzorowane zapewne na "faktach autentycznych" z życia prawdziwych kiboli, człowiek nie mógł przejść obok tego obojętnie...

Film opowiada historię dwóch braci. Stuhr gra dobrego impotenta policjanta, a jakiś inny jegomość brata kibola, któremu idzie zajebiście w byciu tym kim jest plus dodajmy do tego handluje prochami. Blondwlosa piękność z pod szyldu niebieskich firan chce dorwać brata pod przykrywką, angażując w to panią adwokat, Ferdka i Hanię Mostowiak. Brzmi zachęcająco?

Utwór ten przeklikałem z nudów, beznadziejnych scen i dennego scenariusza który udowadnia, że nie musi być pisany na papierze toaletowym, ba! Nie musi być pisany wcale, bo po co? Nawet ten prosty Sebastian idąc na tego #badboy poczuł się jak wyborcy PiS teraz. Oj nie ładnie panie Patryku!

I na prawdę nie rozumiem hejtu na Karolaka, bo on jest tam gdzie jest i robi to co umie i nie wychyla się. U Vegety zaś wszyscy Ci znani lub mniej znani, robią z siebie idiotów dla tych paru groszy więcej. Zresztą wystarczy obejrzeć ostatnia scenę pana Stuhra w tym filmie i zastanowić się jak bardzo źle musi zarabiać polski aktor. Bądźmy szczerzy panie na sex kamerkach mają więcej godności. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W skali od 0/10 film Patryka Vegi nie osiągnął nic, bo twórca upadł i sobie chyba coś rozwalił. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#film ##!$%@?
  • 1
  • Odpowiedz