Wpis z mikrobloga

#lifestory #lovestory #zyczenie #nocnazmiana
Mirki muszę się z kimś podzielić moją historią bo to co się stało brzmi jak z jakiejś bajki.

8 miesięcy temu zerwałem z dziewczyną która była moją #truelove. Dla tej dziewczyny straciłem głowę i choć miałem inne to do żadnej nie czułem takiej miłości jak do Myson(tak ją każdy znajomy nazywał). Po kilku miesiącach depresji postanowiłem umówić się z inną dziewczyną. Pierwsza randka poszła pomyślnie, druga była dzisiaj, umówiliśmy się na oglądanie filmu "Most do therabithi". Romantyczny wieczór, wtuleni na łóżku, pieszczoty a gdy już miało dojść do czegoś to ona powiedziała, że nie może i żebym lepiej już poszedł więc wracam do domu(40km) #!$%@? i smutny zarazem a na niebie pojawiła się spadająca gwiazda. W mojej głowie przeszła myśl by powiedzieć życzenie a w życiu pragnę tylko jednego więc wypowiadam "Chciałbym aby Myson wróciła". Chwilę później przed drzwiami do mojego domu znalazłem złoty zegarek na którym było napisane "Dla Myson. Nigdy nie zapomnij, że kocham cię na zawsze". Poczułem jakby to był jakiś znak więc napisałem do byłej.

Brzmi to co najmniej jak historia z jakiejś bajki a w nich wszystko kończy się happy endem więc oby to #!$%@? była bajka. Trzymajcie kciuki Mirki
kamil-lechkun - #lifestory #lovestory #życzenie #nocnazmiana 
Mirki muszę się z kimś...

źródło: comment_1586647757cpGJnD4gtNQFF7lzhQ3KHu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kamil-lechkun: ale jajca. jak to nie bait to pozdrawiam serdecznie i życze szczęścia we wszystkim. Nie zawsze układa się tak jak nam wydaje się, że byłoby najlepiej ale trzeba się z tym pogodzić i zobaczyć co dalej. Z fartem!
  • Odpowiedz