Wpis z mikrobloga

  • 13
@kamil150794 #!$%@? ma tak zajebisty głos że aż. Je mogę być zły na to co mówił

No #!$%@?, serio, #!$%@? mać...

Nigdy nie przeżyć młodzieńczej miłość to coś strasznego, czemu musiałem się urodzić z tak #!$%@? genami...

#!$%@? się gościu, aż mi się teraz beczeć chce
  • Odpowiedz
@kamil150794: #!$%@? z tymi nastoletnimi miłościami, starzy też ruchają młode. Tak na serio jak ktoś dobrze się nakoksuje i zacznie trzymać diety to zarucha coś ciekawego. Jakąś wiejską loszke bez perspektyw.
Ten przemcel czy jak mu tam to skrajny przypadek z jakimiś schodzeniami, według wykopu bo dalej się nie zagłębiałem w temat jego osoby. Tak czy inaczej trzeba mieć troche samozaparcia, kasy na koksy i nie #!$%@? poczucie humoru tak aby
  • Odpowiedz
@kamil150794: #!$%@?, słuchanie tego w połączeniu z obrazkami julek i oskarków to dla każdego, kto nigdy nawet nie trzymał panny za łapkę, takie samo uczucie, jakby ktoś wbił nóż w najbardziej unerwione organy i zaczął nim kręcić i przesuwać na boki.
  • Odpowiedz
@walk_man: @Medyc: #!$%@? sam byłem #!$%@? przegrywem, raz że matka mnie tak wychowywała na zasadzie bądź grzeczny dobrze się ucz panny same do ciebie przyjdą. Dobra większość tych wykopowych przegrywów na to narzeka. Nie w tym rzecz, nie można zamulac być #!$%@? lamusem. Nie chodzi o zabawianie księżniczki i układanie się pod nią. Tak naprawdę to 90% sukcesu w tym wszystkim to nie wyjść na tzw CREEPA mieć normalną gadke.
  • Odpowiedz
@Medyc:Ogólnie jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to brniesz w tematy które ją interesują czyli dopytujesz się w tematyce w której się specjalizuje tak żeby ona sie nagadała.
  • Odpowiedz
@Medyc Ja podbijałem do lasek ze szkół muzycznych gdzie wgl nie lubiłem muzyki itp. Najgorsze są prostaczki czyli takie bez zainteresowań ale tutaj zawsze możesz zagadać o serialu w TVP1 albo o imprezach w okolicy
  • Odpowiedz
  • 0
@BaronGaultier no najczęstsze u mnie tematy to imprezy albo kto z kim albo kto kogo obgaduje.

Ogólnie Patola, znam jedną osobę z którą można normalnie pogadać.

A na imprezy ja nie chodzę, za rękę nigdy nie trzymałem ai też staram się nie mieszać w czyjeś dramy
  • Odpowiedz
@es-blumenfeld: xD smiesznie byloby gdyby gruba laska 3/10 napisala taki kom pod filmem:"Nigdy nie bedziesz fantazaja sexualna mlodego chada,musisz zdac sobie sprawe ze ten 190cm oskarek z pedzelkiem na glowie,hunter eyes i szeroka szczeka woli obrac ladne laski"i oburzenie grubych loch i feminazistek xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medyc: wcale nie, relatywnie tanie to jest. Ok. 100-200 zł na miesiąc za wszystko czego potrzebujesz. Jeden mirek dokładnie opisał swoją przygodę z tym, razem z kosztami
  • Odpowiedz